Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

21.08.2020

52

0

Рефлексійна форма учасниці онлайн-марафону

Рефлексійна форма учасниці 
онлайн-марафону

«Траєкторія розвитку сучасного педагога»

Короткої Ольги Борисівни,

вчителя інформатики Запорізького колегіуму «Елінт».

 1. Оцініть технічну організацію онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога»:

  Відмінно

 2. Оцініть, наскільки цікавим та корисним для Вас було змістове наповнення онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога»:

  Відмінно

 3. Який день онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога» Вам сподобався найбільше:

  День 2

 4. Поділіться своїм враженням від участі в онлайн-марафоні «Траєкторія розвитку сучасного педагога». Що нового Ви дізналися? Яка інформація стала для Вас по-справжньому корисною? Що сподобалося найбільше? (надайте розлогу відповідь на кожне із запитань).

На марафоні мені було цікаво, бо портал Всеосвіта я раніше використовувала тільки як вчитель, який заохочував  учнів брати участь в олімпіаді з інформатики на даному порталі. Тому вся інформація про розділи була інформативна. Дуже корисною для мене інформацією стали можливості конструктора тестів. Я використовувала різні платформи для створення тестів. Але на Всеосвіті мені сподобався найбільше, бо включає те, чого мені не вистачало раніше. Сподобалося, що вираховується оцінка, не важливо скільки запитань в тесті. Можна врахувати частково неправильні відповіді!!! Для учнів - це важливо. При перегляді результатів вчитель може їх відредагувати. Встановлювати час і термін виконання. Можна імпортувати в Classroom. Я з ним працюю дуже тісно і тому мені це важливо. Вирішила, що створення тестів на Всеосвіті буду використовувати. Новою інформацією для мене була це - кешбек і як його можна використовувати. Ці електронні  гроші стимулюють, бо витратити їх можна на навчання не відкладаючи на потім. Цікаво продумана партнерська програма. Вчителі можуть навчаючись самі, заохочувати інших до навчання і заробляти реальні гроші.   

 1. Що б Ви хотіли побажати команді «Всеосвіти»?

Команді «Всеосвіти» хотіла побажати здоров’я, наснаги, любові до своєї справи. Розвивати свій портал хорошими сучасними розробками і продовжувати допомагати вчителям вчитися, вчити учнів і заробляти гроші.

Інші публікації цього автора

Рефлексійна форма учасниці онлайн-марафону

21 серпня 2020
52