Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події

Як пальчиковими фарбами створити сонячну картину

У пальчикових фарб кілька значних переваг: рефлекторний масаж і розвиток дрібної моторики, отримання нових тактильних відчуттів, повторення назв кольорів. Дуже важливий творчий етап, коли дитина вирішує, що намалювати пальцями і долонями. Ми пропонуємо яскравий літній проект у вигляді сонця на небі. Спеціалісти з розвитку рекомендують малювати пальцями навіть з малюками піврічного віку — під наглядом дорослих. Старшим дітям також буде цікаво спробувати техніку.

Матеріали:

  • полотно або великий лист паперу;

  • пальчикові фарби жовтого та синього кольорів;

  • пластикова тарілка;

  • ложечка;

  • пензлик;

  • аркуш А4 (бажано картон, але можна звичайний офісний папір);

  • ножиці.

Хід роботи:

Викладіть кілька ложечок жовтої фарби на тарілку. Попросіть дитину опустити туди руку та зафарбувати таким чином долоньку. Придивіться, чи добре колір вкрив всю поверхню руки, якщо потрібно, нанесіть додаткові штрихи пензликом.

Посередині великого заґрунтованого полотна почніть робити долонею відтиски. Намалюйте таким чином фігуру у вигляді сонечка з променями назовні. Якщо десь не вистачає промінців, нанесіть їх окремо. Частіше занурюйте руку у фарбу, щоб центральний об’єкт залишався яскравим.

Виріжте паперову маску з формату А4 у вигляді простої хмаринки. Видавіть у тарілку синьої або блакитної фарби. Прикладіть маску-хмарку на картину довкола сонця, пальцями у синій фарбі пройдіться по контуру. Заберіть маску з паперу та прикладіть нижче, повторіть.

Далі заповніть небесним кольором всі сині ділянки та можете прикрашати новою картиною ваш інтер’єр.

Читайте також: