Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сіль та акварель - творчий експеримент

Малювання аквареллю по солі схоже на чарівний експеримент. Він сподобається як малюкам, так і вже старшим дітям. Нова техніка підійде якнайкраще непосидючим дітям, адже процес творення картини швидкий і захопливий. Варто лише раз побачити, як змішуються кольори на солі, і неодмінно захочеться намалювати ще один шедевр. В цій техніці сам процес важливіший за результат. Далі ми пояснимо поетапно, як оволодіти мистецтвом чарівного малювання.

Матеріали:

  • цупкий папір;

  • олівець;

  • сіль;

  • клей;

  • акварельні фарби.

Хід роботи:

Візьміть міцний папір формату А4 і намалюйте візерунок. Головне для цієї техніки, щоб лінії перетиналися. Тоді ефект від змішування фарб буде найкращим.

Малюємо павутиння з павучком або інший малюнок. По контуру наносимо клей, причому швидко, щоб не засихав. Тепер висипаємо на малюнок дрібну сіль, даємо трохи часу на приклеювання і прибираємо зайве. В результаті отримуємо об’ємне зображення.

Далі беремо акварельні фарби і набираємо на пензлик побільше води. Чим вологіший пензлик, тим краще фарба розтікатиметься по малюнку. Починаємо забарвлювати павутину, використовуючи контрастні кольори. Якщо фарби розповзаються повільно, треба просто крапнути на сіль водою.

Ось і все — після висихання наша яскрава, акварельно-соляна картина готова!

Читайте також: