Онлайн
717
Бурцева Ольга Олімпіївна

Заклад дошкільної освіти №166

вихователь

Написати приватне повідомлення
Матеріалів: 50 (13)
Перегляд матеріалів: 16698

Математичне колесо: вчимося рахувати весело

Математичне колесо — корисна розвага для найменших школяриків. Прості приклади на додавання чи віднімання допоможуть краще освоїти основи арифметики. Всі відповіді — в межах 10, тож таке колесо допомагає засвоювати базові знання. Щоб ускладнити завдання, запропонуйте школяру самостійно придумати математичні приклади для вас.

Матеріали:

  • кольоровий картон;

  • кольоровий папір;

  • клей;

  • тарілка;

  • чорний маркер;

  • прищіпки з цифрами.

Хід роботи:

Починаємо створювати гру. Щоб зробити колесо рівним, обведіть звичайну тарілку спочатку по зовнішньому краю, а тоді, перевернувши, по контуру дна. Виріжте. Тепер по боках виміряйте рівновеликі комірки і відмітьте маркером. Виріжте прямокутники із кольорового паперу і помістіть в комірки на колесі. Кількість має співпадати.

Далі на кожному прямокутнику напишіть математичний приклад на додавання і віднімання. Сума або різниця мають бути від 0 до 10. Для старших дітей спробуйте розширити варіанти відповідей до 20 або більше. Тепер в кожну комірку на колесі приклейте приклад. Наша дошка готова до навчання!

Далі оформлюємо прищіпки. Якщо ви не купили вже готові з цифрами, то створити такі з господарських досить просто. Пронумеруйте кожну за допомогою водостійкого маркеру або приклейте відповідні цифри, намальовані на кольоровому папері.

Запропонуйте дитині розв’язати приклади і причепити прищіпки з правильними відповідями до колеса. Переконайтесь самі — грати в цю математичну гру легко і весело.