Онлайн
717
Бурцева Ольга Олімпіївна

Заклад дошкільної освіти №166

вихователь

Написати приватне повідомлення
Матеріалів: 50 (13)
Перегляд матеріалів: 16695

Квітковий живопис пальчиковими фарбами

Навіть найменші діти отримають ефектний та яскравий результат. Для цього не потрібна техніка живопису, а лише знання кількох простих лайфхаків. Квіти отримують форму за допомогою "пупирки", а розподіл світла й тіні робиться ватними паличками. Все дуже просто!

Матеріали:

  • пальчикові фарби або гуаш;

  • темний аркуш паперу;

  • плівка з пухирцями;

  • ножиці;

  • пензлик;

  • ватні палички.

Хід роботи:

Виріжте з пакувальної плівки з пухирцями три кола різного розміру. Це будуть загальні нариси ваших квіточок. Нанесіть фарбу на перше коло та відпечатайте на темну основу у верхній частині роботи. Те ж саме зробіть з іншими двома колами, щоб вони перекривали сусідні зафарбовані ділянки. У проекті використано синю, рожеву та жовту фарби для квітів.

Коли фарби трохи підсохнуть, можна надавати квіткам форми. Для цього опускаємо ватну паличку у білу фарбу і точками зафарбовуємо бутони у верхній частині. Якщо ви вирішили, що світло падає зверху зліва, там має бути найбільше скупчення світлих крапочок, насиченість яких поступово зменшується до низу. Протилежний правий нижній сектор зафарбовуємо також ватними паличками, але беремо колір самої квітки.

Залишається домалювати стеблини та листя у нижній частині роботи. Можна доповнити композицію кількома цікавими деталями — у нас це комашка і зелені цятки на задньому плані. Ось така нічна квітуча ідилія у нас вийшла. Сподіваємось, що у вас теж все вдасться!

Джерело: https://childdevelop.com.ua