Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події

Картина з аквареллю: дуємо на краплю

Як розвинути креативність дитини? Треба експериментувати з властивостями матеріалів та дивитись на результат. В даному проекті ми експериментуємо з рідкою аквареллю.

Матеріали:

  • папір для акварелі;

  • акварельна фарба;

  • пензлик;

  • вода у склянці;

  • трубочка;

  • ножиці;

  • кольоровий папір.

Процес:

Встановіть вертикально акварельний аркуш формату А4. Папір треба брати спеціальний, міцний, тому що ми будемо використовувати багато води. Трохи нижче середини листа поставте кілька крупних крапель, а потім додайте туди зелену фарбу, як на фото 2. Далі все просто: видувайте за допомогою трубочки кольорові краплі води у потрібному напрямку. Ми видуваємо вгору і в нас виходить цікава графіка з акварельними розводами. В роботі це буде імітація рослинних стовбурів.

Для зручності можете вкоротити трубочку, розрізавши посередині. Маленькі секрети: якщо дути повільно, отримаємо одну порівняно широку лінію. Якщо дмухнути різко, крапля розлетиться в різні сторони, даючи різкі і тонкі лінії. Пробуйте міняти розміри крапель з фарбою та інтенсивність дмухання. Покрутіть роботу, спостерігаючи за перетіканням фарби по її шляху.

Поки наші стовбури висихають, виріжте з кольорового паперу вазочку. Ширина вазочки залежить від того, як розташувались на фоні стовбури. Це може бути і витончена амфора, і товстенький горщик для рослин. Щоб обидві сторони були симетричними, складіть аркуш кольорового паперу по вертикальній осі симетрії, промалюйте пів-контур (див. фото 5), виріжте та розгорніть.

Тепер саме час приклеїти вазу у нижню частину роботи. Намагайтеся красиво розташувати її відносно створених раніше стовбурів. А далі розставте яскраві акценти — це будуть кольорові пелюстки або квіточки по обидва боки від кожного стовбура. Ось таку просту і ефектну картину можна створити усього за 15 хвилин!

Читайте також: