Онлайн
717
Бурцева Ольга Олімпіївна

Заклад дошкільної освіти №166

вихователь

Написати приватне повідомлення
Матеріалів: 50 (13)
Перегляд матеріалів: 16695

День і ніч – інтерактивна аплікація для дітей

Якщо після пікніка на природі залишилися паперові тарілки, їх можна використати цікавим способом. Зробіть з дитиною не просто аплікацію, а двошарову конструкцію з віконечком, через яке по черзі проглядатиме сонце і місяць. Милі персонажі піднімуть настрій та змусять малечу посміхнутися. Оскільки проект покликаний розвивати фантазію, можна поєднувати інші протилежності: зиму і літо, місто і село, силуети хлопчика й дівчинки і т. д.

Матеріали:

  • пара паперових тарілок;

  • жовтий і блакитний кольоровий картон;

  • олівець;

  • маркери;

  • макетний ніж;

  • лінійка;

  • кришечка (або від старого клею-олівця, або від пластикової пляшки).

Хід роботи:

Візьміть першу паперову тарілку. Проведіть олівцем під лінійку горизонтальну лінію посередині. В самому центрі обведіть вашу кришечку, домалюйте такий же контур, але більший, на відстані приблизно пів сантиметра від першого кола.

Намалюйте дугу та виріжте віконце макетним ножем, як на фото 2. Зверніть увагу, що кришечка має вставлятися в отвір і не випадати звідти. Відрізаний сектор використайте як шаблон: прикладіть до блакитного картону зі звороту, обведіть і виріжте. Це буде блакитне небо, можете одразу приклеїти його до основи.

Далі створіть сонце на жовтому картоні: обведіть на звороті два круглі предмети різного діаметру або скористуйтеся циркулем. Відстань від меншого до більшого кола заповніть промінцями. З картону виріжте хмаринки – пару світлих і одну темну.

Тепер викладіть аплікацію на основі (ціла тарілка): з одного боку темний фон, місяць і зірочки, а з іншого – блакитне небо, хмарки і сонечко. Виріжте по центру отвір по розміру кришечки. Накладіть зверху тарілку з вирізаним віконечком, поєднайте їх разом за допомогою кришечки. І покрутіть верхній шар – у віконечко проглядатиме то нічна, то денна частина вашої аплікації.

Джерело: https://childdevelop.com.ua