Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Класна дошка для дистанційної роботи у програмі PowerPoint

Класна дошка для дистанційної роботи у програмі PowerPoint

Шрифтом «Propysy» тепер можна писати й на сайті Всеосвіти. Якщо ви вчителюєте у початкових класах, цей шрифт вам точно знадобиться для створення уроків чи тестів. До речі, зверніть увагу, тут всі літери з'єднані відповідно чинного правопису.

Ось посилання на завантаження шрифту: https://vseosvita.ua/2.cx9w. Він абсолютно безкоштовний та створений з великою любов'ю до всіх освітян України.

Інструкція по використанню в програмі PowerPoint

  1. Встановіть (інсталюйте) собі шрифт «Propysy» з всіма допоміжними файлами.

  2. Відкрийте мій PowerPoint файл з готовою розміткою. Цей файл знаходиться в архіві разом зі шрифтом.

  3. Відкрийте мій PowerPoint файл та створюйте в ньому будь-які власні завдання. Увага, у PowerPoint не підтримуються правильні з'єднання, але вони підтримуються у файлі World. Обов'язково ознайомтеся з інструкцією по підключеню шрифтів у World.

Ось так виглядає обраний шрифт «Propysy» у PowerPoint файлі. Після встановлення шрифту на комп'ютер, шрифт прописів буде обиратися в списку всіх шрифтів.

0400dodh-a0ec-940x560.png

Ось так шрифт прописів виглядає в World файлі .docx.0400dofb-1c31-940x538.png

Обов'язково ознайомтеся з інструкцією, як підключити правильні з'єднання. А саме, у документі .docx у віконці з налаштуванням шрифтів натисніть на іконку в нижньому правому кутку, потім оберіть вкадку "додатково" та оберіть "використовувати контекстні варіанти". Весь цей процес зображений на малюнку нижче.

0400dogc-20cb-940x933.png

Також ви можете просто створювати завдання з цими прописами прямо на порталі Всеосвіти та просто надавати посилання вашим учням.

Друзі, я і команда дуже старалися створити для вас український шрифт прописів, який покликаний полегшити вашу роботу. Ми сподіваємося, ви будете задоволені від роботи з нашим шрифтом. Він безкоштовний, бо це подарунок для всіх українських вчителів, які заслуговують мати тільки найкраще.

Будь ласка, якщо ви хочете поділитися цим безкоштовним шрифтом «Прописи», не передавайте його третім особам, а надайте посилання на цю сторінку, або іншу сторінку де цей шрифт також можна завантажити: https://vseosvita.ua/2.cx9w. Я буду також безмежно вдячна за ваші відгуки та пропозиції щодо поліпшення літер.

ПОСИЛАННЯ: https://vseosvita.ua/user/id2/blog/klasna-doshka-dlia-dystantsiinoi-roboty-u-prohrami-powerpoint-76993.html