21.08.2020

50

1

Марафон «Траєкторія розвитку сучасного педагога» закінчився...

Отже... П’ять днів пролетіло. Вже звикла до того, що в мене буде Іnfo-вечір з Всеосвітою.  І хоча, заповнити рефлексійну форму завдання не обов’язкове , вважаю, що це зробити просто необхідно!

Рефлексійна форма учасника(-ці) 
онлайн-марафону

«Траєкторія розвитку сучасного педагога»

  1. Вкажіть своє Прізвище, Ім’я та По батьковіТесленок Ірина Володимирівна

  2. Вкажіть повну назву закладу, де і ким Ви працюєте: Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16, заступник директора з НВР, вчитель Основ здоров’я та Захисту України

  3. Оцініть технічну організацію онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога»:

Відмінно

  1. Оцініть, наскільки цікавим та корисним для Вас було змістове наповнення онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога»:

Відмінно

  1. Який день онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога» Вам сподобався найбільше:

День 1 - Супер

День 2 - Цікаво

День 3 - Креативно

День 4 - Потрібно

День 5 - Інноваціно

  1. Поділіться своїм враженням від участі в онлайн-марафоні «Траєкторія розвитку сучасного педагога». Що нового Ви дізналися? Яка інформація стала для Вас по-справжньому корисною? Що сподобалося найбільше? (надайте розлогу відповідь на кожне із запитань)

По-перше: дякую всім, хто придумав та організував цей марафон. Це 100%  потрібна річ, особливо пере початком нового навчального року.

Для мене було корисною та новою  інформація про розділ «Заклади освіти України». Є над чим попрацювати в цьому напрямку. На серпневій  педраді обов’язково зробимо акцент на цьому питанні. Відкриттям стала «Партнерська програма» від «Всеосвіти». Це може стати мотиватором для вчителів. Треба більш докладніше розібратися, можливо ще раз прослухати вебінар).  Але найбільше мені сподобалась « дружня » марафонська атмосфера. Коли приємно слухати, спостерігати, робити завдання… дякую вам за це. Вчитися із @vseosvita - це окреми вид мистецтва!  

  1. Що б Ви хотіли побажати команді «Всеосвіти»?

Процвітання. Натхнення. Креативу. 

Інші публікації цього автора

Марафон «Траєкторія розвитку сучасного педагога» закінчився...

21 серпня 2020
50