Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Психолого-педагогічна діагностика: практичні кейси для корекційних педагогів
»
Взяти участь Всі події
0400ufwl-cf9b.jpg

Рефлексійна форма учасника марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога»

«Траєкторія розвитку сучасного педагога»

  1. Вкажіть своє Прізвище, Ім’я та По батькові.

Шамрай Олександр Григорович

  1. Вкажіть повну назву закладу, де і ким Ви працюєте:

Комунальний заклад «Ребедайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області» вчитель історії, вчитель-методист, кандидат історичних наук.

  1. Оцініть технічну організацію онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога»:

Відмінно

  1. Оцініть, наскільки цікавим та корисним для Вас було змістове наповнення онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога»:

Відмінно

  1. Який день онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога» Вам сподобався найбільше:

День 4

  1. Поділіться своїм враженням від участі в онлайн-марафоні «Траєкторія розвитку сучасного педагога».

Що нового Ви дізналися?

Про важливий елемент педагогічної діяльності – обмін досвідом. Саме він забезпечує ефективний та якісний результат роботи кожного педагога, адже завдяки обміну різноманітними ідеями ми маємо змогу допомагати один одному і щоразу пробувати щось нове.

Яка інформація стала для Вас по-справжньому корисною?

Про професійний розвиток педагога де є запорукою підвищення якості освіти України, через вебінари, курси, марафони, конференції та інші заходи які станують новим кроком для освітян у покращенні освіти шляхом підвищення кваліфікації педагогів.

Що сподобалося найбільше? (надайте розлогу відповідь на кожне із запитань)

Крім цікавих інновацій всих 4 днів марафону, найактуальніша інформація виявилася коли долучилися колеги до «Партнерської програми» та отримати реферальне покликання і поділитися ним зі своїми знайомими, друзями, які ще не знають, де можна обмінятися досвідом, розвинути педагогічні компетентності, підвищити свою кваліфікацію. Де кожен вчитель що долучився має реальні можливості підвищення свого професійного рівня. Дякуємо Вам.

  1. Що б Ви хотіли побажати команді «Всеосвіти»?

Тільки сказати Велике Дякую за креативність, організованість, вишуканість, компетентність та оригінальність, щодо проведення та організації марафону, а також бажаю Колективу Всесвіти творчого натхнення на нові розробки, ідеї, конкурси, створення творчих лабораторій учительської майстерності та нових цікавих ідей і можливостей. 

Читайте також: