Онлайн
1294
Скольська Ірина Василівна

ЛЗШ 1 ступеня "Світанок

вчитель початкових класів

Написати приватне повідомлення
Матеріалів: 214 (29)
Перегляд матеріалів: 9386

Коротко про себе!)))

Я так розумію це не є обов'язковим, але напишу коротко про себе, бо в майбутньому, мабуть, буду публікувати різні матеріали, а вони не завжди будуть мати відношення до початкового навчання.

Отож, за першою освітою я "викладач української мови та літератури" в старшій школі (бо закінчила філологічний факультет ЛНУ ім. І.Франка, спеціальність "Українська мова та література"), також маю додаток до диплому про те, що можу викладати зарубіжну літературу в старших класах (не пам'ятаю як там точно воно звучить, але все ж такий документ у мене наявний)...

Але я перекваліфікувалася на вчителя початкових класів (закінчила Дрогобицький Державний університет, факультет "Початкове навчання" та маю диплом про те, що можу працювати вчителем початкових класів, а також бути педагогом-організатором). Спочатку працювала вихователем ГПД (аж цілих 3 роки), потім педагогом-організатором, а тепер вчителем початкових класів.

Зараз я в декретній відпустці (згодом, а це десь за рік часу, ця інформація зміниться), тож, щоб зовсім не забути про роботу, працюю віддалено (здійснюю написання різноманітних робіт на замовлення, співпрацюю з двома різними сайтами, тому часом серед доданих матеріалів будуть проскакувати і деякі з виконаних мною робіт, зрозуміло дещо видозмінених, адже їх перш за все теж перевіряють на плагіат, а мені б не дуже хотілось підставляти тих, хто мені довірився).... Допомагаю також створити презентацію / портфоліо для вчителів, що атестуються (що здійснюється відповідно до замовлення, ще нарікань не було))), тож мені приємно, що я можуть чимось допомогти колегам).

Ой, щось багато тексту... але це з метою уникнення "травмування" моїх і так не завжди здорових нервів...

Всім гарного настрою і натхнення!!!

І пам'ятаймо про почуття інших людей!))))