Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Стресостійкість та інформаційна безпека підлітків і дорослих під час воєнного конфлікту
»
Взяти участь Всі події

У суботу, 14 травня, в італійському місті Турин відбувся фінал 66-го міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення". Переможцем конкурсу стали представники України – гурт Kalush Orchestra.

Це важлива перемога для усієї України , бо здобута на 80-й день російської агресії, коли всі наші думки – про війну та перемоги над підступним окупантом. Що було на душі у хлопців, коли вони виходили на сцену Євробачення, ви можете побачити у кліпі на переможну пісню "Стефанія", який гурт Калуш виклав сьогодні, на наступний день після своєї перемоги.

"Колись я присвятив цю пісню своїй мамі, а коли почалася війна, пісня набула багато нових сенсів. Хоч у пісні немає жодного слова про війну, у багатьох вона стала асоціюватися з матінкою Україною. Щобільше, суспільство почало називати його гімном нашої війни ! І якщо Стефанія тепер гімн нашої війни, я хотів би, щоб вона стала і гімном нашої перемоги" — зазначив соліст гурту Олег Псюк в описі відео.https://telegraf.com.ua/ukr/kultura/2022-05-15/5705152-gimn-nashey-pobedy-kalush-orchestra-prezentovali-klip-na-pesnyu-stefaniya