Онлайн
1784
Скакун Наталія Сергіївна
Написати приватне повідомлення
Матеріалів: 7 (3)
Перегляд матеріалів: 4736

Хі_мія та Дмитро Менделєєв

Дорогі друзі!

Пропоную вам подорож у неймовірний і захоплюючий світ магічних трансформацій. У світ двох героїв. Ви здобудете цінні знання та потужні інструменти для сучасного чародійства. Адже кожен із вас від природи вже особливий та має свої  унікальні здібності і таланти. І всі ми з вами живемо у світі, де щосекунди відбуваються перетворення.

А в кожній історії є вмілі помічники та герої, які стають наставниками, доки ми не опануємо нові здатності та не отримаємо знання.

Так от! Знайомтесь!


Ця рудокоса красуня – дівчинка Мія. На її обличчі є мільйони цяточок – сонячне ластовиння з усього світу. В країнах Стародавнього Єгипту та Древньої Греції сонце найгарячіше переконана Мія. Звичайно вона там була, адже подорожі в часі, то її улюблена справа.

Мія досить проворна і завзята дівчинка. Вона знає все на світі, тому її часто друзі поза спиною називають Всесвітньою Всезнайкою, на що Мія заперечливо хитає головою. На язик вона досить гостра і за словом до кишені не потикається. Тому одне із її магічних умінь – це магія слова. Вона всьому знаходить пояснення, наводить теорії та факти, знає правила і користується винятками,  вміє переконувати і ніколи не втрачає голови, навіть від кохання.

Мія володіє найкращими якостями дівочого характеру і цим вона підкорює серця! Охайна: завжди причепурена і навколо неї завжди прибрано і чисто. Сучасна: відслідковує новинки світу краси і має безперечну вроду. Стильна: має вишукані речі і вміє розрізняти різноманітні тканини та матеріали. Господиня яка вправна: магію кулінарії вона опанувала за часів царя Гороха, чи навіть раніше, коли з’явилося перше полум’я на Землі. Шматочки крейди в неї завжди з собою – малює мандали та проводить сеанси арт-терапії.


Другий герой нашої подорожі – Дмитро, найвірніший і найкращий друг Мії. Разом вони хороша, вправна команда і всі справи, які вони розпочинають зазвичай вдалі. Дмитро обожнював шахи та різну творчість, любив подорожувати, пити чай і ласувати млинцями. Хоча навчання йому не приносило жодної втіхи, та з допомогою власної наполегливості та завзятої Мії він отримував високі бали, згодом відзнаку за навчання і хороший багаж знань, який, як відомо, за плечима не носити.

Дмитро завжди був сміливим та відважним, розумним та поміркованим, вихованим та галантним, мав хорошу репутацію і був…справжнім чоловіком одним словом! Тому Мія жартівливо йому про це нагадувала, щоразу вимовляючи його прізвище, яке мало англійський відповідник «мен», що в перекладі й означає чоловік.

Щодня, потрапляючи у нові пригоди, Мія фонтанувала магічними знаннями, а Дмитро вдало застосовував їх на практиці. Ця надзвичайна пара героїв – яскравий приклад того, як справжні почуття з роками міцнішають, а доля – насправді вирішує дуже багато в нашому житті!


За грайливу посмішку та веселу вдачу, за кокетливе Хіхікання рудоволоски,  Мію прозвали «Хі-Мія», а її затятим та пристрасним другом був відчайдух Дмитро МЕНділєєв!

Разом вони здобули віковічну славу та зберегли і примножили секрети-скарби, які сьогодні не підвладно часу відкриті й для вас!

Світ двох героїв перед вами! Пірнайте і майте сміливість пройти всі випробування з гордо піднятою головою та з вірою у власні сили! І вся магія перетворень прийде вам на допомогу!

На старт! Увага! Починаймо!...