

Головне меню порталу
Технологічний розвиток сучасності торкається, абсолютно, всіх сфер діяльності і музика – не виняток. У викладача музичної школи є два шляхи – ігнорувати стрімкий технологічний розвиток та сварити учнів за смартфони, або озброїтись цікавими ігровими додатками та рекомендувати їх учням, в якості додаткового навчального посібника.
В цьому дописі я розповім про ті додатки, які використовую сама і про ті, які рекомендую дітям.
Також не треба забувати про Google Клас, який існує у вигляді додатку для смартфону. Туди можна завантажувати учням електронні примірники нот, посилання на відео в YouTube, які варто подивитись (наприклад, гарне і професійне виконання п’єси, яку задали вчити). Повірте, це варто робити (ділитись відео з YouTube), бо учні самі, або їх батьки, будуть шукати приклади самостійно і, цілком ймовірно, знайдуть не дуже гарні виконання, ще й почнуть так вчитись грати, а Вам доводеться “ламати” створене.
І, мабуть, останнє. Рекомендуйте учням записувати себе на телефон. Краще за все – на відео. Подібні розваги мають позитвні сторони, бо дозволяють самому побачити і почути себе з боку і зробити роботу над помилками: “О, невже я так криво сиджу?!”, або “Ой, а в цьому такті я граю не ту ноту”. Ну, а гарне відео можна і в соцмережу викласти, звісно, із дозволу батьків, та започаткувати свій маленький блог про навчання грі на інструменті.
Хапайте, швидше, смартфони та знаходьте ті додатки, які допоможуть Вам вчити учнів. В умовах карантину це, дуже, необхідно!
Будь ласка, оцініть запис!
Опублікував/ла: