Онлайн
82
Гумен Сніжана Василівна

Вчительський сайт

Написати приватне повідомлення
Матеріалів: 0
Перегляд матеріалів: 0

Гумен Сніжана Василівна

Привіт усім.

Медсестра уособлює милосердя, перша вчителька - найсвітліше спогад, а вихователька дитячого саду - доброту й увагу, другу маму. Коли людина починає опановувати дошкільної премудрістю, він дивується, як багато потрібно для роботи з дітьми, яка непосвяченим здається зовсім простий. Справді, хто не зуміє доглянути за дитиною, нагодувати, погуляти, казку почитати, по голівці погладити. Виявляється, цього мало. Крім знань і умінь потрібно зуміти закохувати в себе дітей. А вже потім, коли зав'яжеться "роман", починається справжня робота ...

Я обрала професію виховаттеля, тому що бажаю знайомити дітей із світом, бути тою людиною до якої буде можливість звернутись за допомогою у вихованні дітей.

На мою думку я буду відміним вихователем. Вже зараз я бучу що я розвиваюсь у цій діяльності. І пізнаю нове, що буде корисним у моїй професії. Одним із плюсів я важаю це:

  • уміння найти спільну мову з дітьми;

  • творчий підхід до заняття;

  • комунікативна здібність;

    Щоб бути досвідченим вихователем я навчаюсь в педагогічному університеті, проходю практику в садочках і черпаю досвід від досвідчеих вихователів, знайомлюсь з різними виданнями по розвитку дитини і слухаю різні конференції.

    Дякую за увагу.