Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події

Новинки дитячої літератури

Хуцан С. Зюзя : гумористична повість / С.Куцан; ілюстр. А.Василенка; обклад. Н.Коломієць. - К.: Фонтан казок, 2019. - 136 с.; іл. - (Серія "Книжка про мене").

Замість вступу. Уявіть собі: рідна бабуся на день народження робить сюрприз, подарувавши довгоочікуваного домашнього улюбленця. Не собачку. Не котика. Не папугу. І навіть не морську свинку чи хом'ячка. А... (барабанний дріб) пацючка! Та не простого, а поцупленого з унікальної дослідницької лабораторії!!!. До чого може призвести поява такого мешканця у квартирі, зрештою, у цілому будинку та місті? Так-так, до розгардіяшу і цілої вервечки кумедних ситуацій, читаючи які, ви будете сміятися до сліз! 
Завдяки смачнезній мові автора цієї гумористичної повісті «Зюзя» - Сергія Куцана -  усе описане не лише сприймається як перегляд чудової сімейної комедії, та такої, що й славнозвісний «Голівуд» би позаздрив! 
Отож, чи вміють пацюки... співати? Ще й як! Адже мова йде не про звичайних, а таких, котрим підсадили... людські гени, в результаті чого і їхній мозок, і будова голосового апарату зазнали відповідних змін. За сюжетом повісті таких диво-пацюків вивели в одній київській лабораторії. Науковці підписали контракт з «Дискавері», щоб зняти фільм про свій унікальний експеримент. Та дещо пішло не так... 
«Зюзя» - це дебютний твір Сергія Куцана, рукопис якого став переможцем конкурсу «Напишіть про мене книжку!» у 2017-му році. Книжка припаде до душі і дітям і їхнім батькам. Спільні домашні читання такої вибухово-смішної книжки запам'ятаються надовго, ба більше, цитати з неї стануть крилатими і у вашій сім'ї! Тож читайте і смійтеся на здоров'я!
 

Андрусяк І. Стефа і Чакалка : казково-пригодницькі повісті / І.Андрусяк; худож. Олбга кузнєцова. -К.: Фонтан казок, 2019. - 240 с.: іл. 
Чакалка дуже страшна! Вона приходить уночі до неслухняної дитини, забирає її у звуконепроникний мішок, несе в темний ліс – і так починаються веселі розбишацькі пригоди…
Напевно, кожен із нас може пригадати свої дитячі страхи, набуті шляхом власних вигадок або ж залякуваннями дорослих (деяких діток лякали Бабою Ягою, інших - Бабаєм, а дехто панічно боявся дивовижних істот на зразок Чупакабри). От і в дівчинки Стефи, головної героїні книги Івана Андрусяка "Стефа і Чакалка", також є свій страх: мала дуже боїться Чакалки, яка краде неслухняних діточок, однак обставини складаються таким чином, що саме те, чого крихітка понад усе боїться, стається з нею: приходить Чакалка і відносить бешкетницю до лісу. Спитаєте, як могло так статися, якщо дівчинка знала, до чого може призвести відсутність слухняної поведінки? Річ у тому, що часто причиною дитячих витівок стає самотність: батьки постійно чимось зайняті, а на дитину часу майже не лишається. От і у Стефи була аналогічна ситуація: батько писав статтю, мама перевіряла модулі, а старша сестричка Ліза вчила віршик, тому маленька підняла справжнісінький бунт, зовсім забувши про чемність. А от до чого це призвело дізнайтеся самі, прочитавши цю кумедну збірку разом зі своїми дітлахами.

Читайте також: