ДО УВАГИ БАТЬКІВ!


 • 1 вересня буде, але в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя  і учнів, на дистанції від інших класів. Ця зустріч може бути проведена як в класі, так і в якійсь локації подвір'я нашої школи. 

 • Вхід на територію Гожулівського НВК осіб, що не є учасниками освітнього процесу (батьків, бабусь, дідусів і т.і.) з початком навчального року суворо заборонено. До закладу заходять тільки учні, вчителі та персонал НВК. Ми дбаємо про безпеку ваших дітей!

 • При вході в школу учасники освітнього процесу зобов'язані помити руки з милом або обробити руки антисептиком. Будь ласка, навчіть дитину користуватися антисептиком.

 • Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування іншими приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим.

 • Забезпечте дитину масками, навчіть правильно ними користуватися. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати 2 герметичних пакети (краще zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни. Змінювати маску потрібно кожні 3 години.

 • Вчителям та персоналу обов’язково будуть щоранку проводити температурний скринінг. Учням - також можемо проводити. Якщо температура буде 37,2’С і більше дитина разом із батьками повертається додому, ви звертаєтесь до лікаря. За умови поганого самопочуття в класі, учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, або вчителя-предметника. Відповідно батьки зобов'язані знаходитися на зв'язку.

  Ви,як батьки, зі свого боку ні в якому разі не відпускаєте дітей до школи з температурою більше 37,2’С, головним болем, нежитєм чи кашлем. Тобто будь-які ознаки ГРВІ-і ви залишаєте дитину вдома!!! 

 • Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет діти будуть лише на урок інформатики.

 • Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.

 • Учні до закладу заходять лише з центрального входу, дотримуючись спеціальної дистанції (1,5м). Поясніть дитині, будь ласка, що таке соціальна дистанція і як її дотримуватися. Ми із свого боку будемо для цього робити все можливе. 

 • Використання багаторазових рушників заборонено, тільки одноразові.

 • Для того, щоб поїсти в їдальні, для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.

Давайте разом зробимо навчання наших дітей безпечним.
Дякуємо за розуміння і чекаємо на зустріч!
Бережіть себе і дітей, із повагою адміністрація.

Інші публікації цього автора

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

19 серпня 2020
67