Офлайн
365
Вожжов Сергій Анатолійович

профіль на Facebook

Мукачівський ліцей
Основний заклад користувача
Освітян-колег: 1 (переглянути)

ID-код 424238

Поширити профіль:

Матеріалів: 1
Перегляд матеріалів: 808

Розробник та куратор партнерської програми "Всеосвіти", бізнес-тренер, автор 7 бізнес-книг та 2 фінансових настільних ігор. Проводив свої семінари та тренінги більш ніж у 130 містах 12 країн світу. Спікер освітніх проектів, експерт з фінансової грамотності руху Ed Camp Ukraine, керівник гуртка фінансової грамотності. Батько чотирьох дітей.

Всеосвіта для науковців - інтерв'ю з Ольгою Максименко

Всеосвіта - корисний портал для науковців. Саме про це ми спілкувалися з Ольгою Максименко - провідною соціологинею відділу методології та методів соціології Інституту соціології НАН України, редакторкою англомовних публікацій часопису «Соціологія: теорія, методи, маркетинг», членкинею Європейської соціологічної асоціації та Соціологічної асоціації Австралії. Більш докладно про цей напрямок використання нашого порталу дивіться в інтерв’ю:

P.S. Прошу вибачення, що мене трохи колихало в кадрі - мій чотирилапий друг вирішив, що саме в цей момент йому вкрав важливо зі мною погратися;)) Відразу після закінчення інтерв'ю він впав та заснув з відчуттям гарно виконаної роботи;))