Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

06.09.2021

103

0

Це точно не крапка, а мінімум три крапки;))

Відразу після серпневої відпустки ділових подій у мене сталося так багато, що руки не доходили до цього блогу. Тому лише зараз роблю підсумковий пост стосовно моєї ролі, як розробника та куратора партнерської програми Всеосвіти. Мій контракт на розробку та супровід партнерки закінчений. Цей контракт тривав майже півтора роки, протягом яких була зроблена величезна купа роботи. Разом з керівництвом порталу минулоріч ми розробили, запустили та розгорнули унікальну на теренах освітніх мереж партнерську програму. Навколо цієї програми були реалізовані низька заходів - від партнерського міні-курсу до підсумкового 3-денного інтенсиву, від серії партнерських інтерв'ю до щомісячних онлайн-зустрічей для партнерської спільноти. Ми прожили з партнерами Всеосвіти дуже цікавий та активний 2020-21 навчальний рік, перший рік цієї партнерської програми. Про результати цього року я вже писав - було багато зроблено, але ще більше попереду.

І для того, щоб партнерська програма подолала наступний рівень та стала одним з потужних локомотивів подальшого розвитку Всеосвіти, керівники порталу Леся та Іван Литвиненки вирішили очолити її безпосередньо. І це потужний крок та сигнал для всіх партнерів - буде ще цікавіше, ще вигідніше та ще крутіше! Щиро вітаю партнерів Всеосвіти з дуже позитивним розвитком партнерки та дякую за нашу співпрацю! З задоволенням слідкую за впровадженням нових партнерських інструментів та можливостей на порталі.

Залишаюсь амбасадором Всеосвіти та йду робити наступні кроки в своєму діловому та освітянському житті. Вже 27-го вересня зустрінемося на платформі Всеосвіта з наступним моїм проєктом щодо системної підготовки освітян до викладання фінансової грамотності в закладах середньої освіти. До скорої зустрічі онлайн!

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.