Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

15.02.2021

271

3

Про офіційних представників - таємна інформація!

Вітаю всіх партнерів та офіційних представників "Всеосвіти"! Якщо ви ще не з нами - щиро здивований, бо вочевидь що партнерка - це круто, оригінально, просто та вигідно, долучайтеся!

А я розповім про розвиток системи офіційних представників, яких на сьогоднішній день вже рівно 20 в різних куточках країни та закладах освіти різного профілю (ЗОШ та ЗДО, гімназії та коледжу, педагогічному університеті). І саме з цими, першими офіційними представниками "Всеосвіти", ми разом проводимо дуже важливий експеримент - розробляємо та впроваджуємо в їх закладах спеціальні заходи та програми, індивідуально розроблені з урахуванням специфіки цього закладу освіти. "Всеосвіта" традиційно йде попереду та робить те, що до нас ще ніхто не робив.

Починається все з підписання угоди про співпрацю та презентацією "Всеосвіти" в цьому закладі освіти. Точніше, починається з виконання умов для отримання права на офіційне представництво. Нагадую, що умов всього 3:
1. Особиста активність - покупка товарів чи послуг "Всеосвіти" (сума не має значення).
2. Наявність від 5 активних рефералів, які стали користувачами "Всеосвіти" за вашою рекомендацією та дійсно користуються продуктами та послугами порталу.
3. Наявність зеленого маркування - показник вашої доброчесності в партнерській системі "Всеосвіта".

При виконанні цих умов в вашому особистому кабінеті з'являється пропозиція стати офіційним представником. І при погодженні такої пропозиції ви стаєте представником найбільшого освітнього порталу України, який входить до сотні кращих EdTech проектів Східної Європи.
І ми виходимо з вами на чергову сходинку співпраці - підписуємо угоду з закладом освіти, проводимо презентацію "Всеосвіти", впроваджуємо індивідуальну програму співпраці, за потреби.

І це лише початок, бо далі успішним офіційним представникам "Всеосвіти" в закладах освіти ми запропонуємо стати офіційними представниками на рівні свого міста чи селища, а в подальшому і області... але про це пізніше та індивідуально.

Як бачите, у нас є бачення, план та ми наполегливо рухаємося вперед. Давайте рухатися разом - виконуйте умови для отримання статусу офіційного представника, зараз найкращий для цього час!

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.