Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

26.07.2021

282

2

Партнерська подія року вже завтра!

Дійсно, саме завтра розпочнеться головна партнерська подія 2020-21 навчального року. Триденний партнерський інтенсив, на який зберуться кращі партнери Всеосвіти, щоб підвести підсумки та скласти плани на 2021-22 партнерський навчальний рік. І ці три дні активної партнерської взаємодії будуть дуже щільно наповнені як інформацією, так і подарунками; як спілкуванням так і сюрпризами; як новинами, так і позитивними емоціями.

Рік тому вперше на ринку підвищення кваліфікації освітян в Україні Всеосвіта запустила партнерську програму. Результати за перший рік роботи партнерки позитивно вражають, але це лише початок. За цей рік ми зрозуміли як ще покращити та посилити умови партнерської програми та зробити взаємодію з партнерами значно глибшою та результативною. І саме про це піде розмова на нашому партнерському інтенсиві. І кращі партнери Всеосвіти першими узнають про зміни та нові можливості.

Розпитуйте тих, хто запрошений на цей інтенсив - саме вони будуть носіями цих компетенцій та першими зможуть впровадити нові пропозиції. Долучайтеся активніше до партнерської програми в цьому сезоні, щоб бути в цьому колі - з нами цікаво, корисно та вигідно! До скорої зустрічі на інтенсиві, кращі партнерки та партнери! З новим партнерським роком!

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.