Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

10.03.2021

162

3

Партнерам - ще раз про червоне маркування

Шановні партнери, останнім часом збільшилась кількість питань стосовно отримання статусу офіційного представника Всеосвіти. На жаль, деякі партнери не можуть отримати цей статус в результаті наявності червоного маркування. Це маркування - суто внутрішній інструмент системи, він ніде не публікується та його ніхто не бачить... крім самої системи та керівництва Всеосвіти. Але це маркування впливає на рішення про призначення офіційних представників. Тому давайте ще раз повернемося до цього параметру.

  1. Як визначається колір партнерського маркування? На це впливає маркування ваших рефералів. Якщо вони зареєструвалися відразу за вашим партнерським посиланням - цей колір завжди зелений. А якщо вони спочатку зареєструвалися на Всеосвіті, а потім вказали того хто їх запросив, то важливо зробити це саме протягом 36 годин. Не дотримання цього параметру призводить до того, що система маркує таку реєстрацію як червону. І коли червоних реєстрацій у партнера набирається більше 10% - він отримує червоне маркування.

  2. На що впливає червоне маркування? На дві опції - партнера з червоним маркуванням не можна вказати "вручну" в якості наставника. І такий партнер не може отримати статус офіційного представника "Всеосвіти".

  3. Як змінити колір маркування на зелений? Для цього потрібно збільшити кількість "зелених" реєстрацій - тобто таких, які зроблені за партнерським посиланням. Коли їх кількість більша за 90% - система автоматично змінює маркування на зелене.

Саме тому я постійно наголошую на важливості використання реферальних посилань для реєстрації нових користувачів Всеосвіти - це дозволяє автоматизувати всі системні процеси, запобігти можливим помилкам та зробити процес партнерських реєстрацій повністю доброчесним.

P.S. До речі, за результатами лютого у Всеосвіти вже більше 3700 партнерів, більше 900 з яких почали проходження міні-курсу для партнерів, а 140 вже отримали статус сертифікованого партнера. Зростаємо разом!

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.