Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

12.02.2021

137

0

Кешбек - афера чи вигідна пропозиція?

Повертаюсь до простих, але ефективних порад по фінансовій грамотності для освітян. Тему кешбеку я вже підіймав в цій рубриці, але є нагода до неї повернутися. До речі, ви користуєтеся кешбеком "Всеосвіти"? Це дуже крутий кешбек, але сьогодні про інший - банківський.

Днями на телеканалі Інтер вийшов репортаж, до якого мене долучили в якості експерта. Репортаж присвячений саме кешбеку, його доречно подивитися повністю, для чого потрібно 4 хвилини:

А в доповнення зроблю пропозицію саме для користувачів "Всеосвіти". Оскільки свою систему отримання максимального кешбеку я напрацьовую роками, то вже досяг в цьому досить високого рівня та готовий нею ділитися. Але в теорії це не працює - кешбек та тема, де треба брати та робити.

Відповідно, щоб поступово відкрити собі 3-4 карти з кешбеком та отримувати його майже з усіх покупок, потрібно зрозуміти які саме карти доцільно відкривати саме вам. Оскільки це питання індивідуальне, пишіть мені особисті повідомлення на цю тему та вкажіть де саме проживаєте. І я зможу порадити конкретні карти, відповідно до того які банки присутні в вашому місті чи місцині.

Додатково до порад подарую до 250грн привітального бонусу по банківським партнерським програмам - маю такі повноваження від українських банків. Коли одні скаржаться, інші заробляють - вам вирішувати з ким ви.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.