Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Figma – сучасний інструмент для створення якісних методичних матеріалів. Від ідеї до реалізації
»

12.01.2020

98

0

БАГРИНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

Якою повинна бути сучасна школа? На це питання у кожного учителя є своя відповідь, але загалом всі розуміють, що школа має змінюватися…

     Багринівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів  Глибоцького району Чернівецької області – найстаріший освітній заклад району, який цього року відзначає 135 років з дня заснування. Пишаємось усіма випускниками, які залишили неповторний слід в історії школи, села, держави, зокрема  4 випускників – доктори наук, 10 - кандидати наук, поети і письменники.

      У закладі працюють 25 учителів, з них: 1 відмінник освіти України, 3 вчителя - методисти, 8 старших учителів, 13 вчителів спеціалістів вищої категорії, 6 вчителів І категорії, 4 – ІІ кваліфікаційної категорії та 2 спеціалістів. Креативний та кваліфікований колектив протягом 30 років  очолює Акатріні Михайло Михайлович – ініціатор і мудрий куратор багатьох нововведень у навчально-виховний процес. Стратегічна мета школи – забезпечення якісної освіти, як найважливішої умови успішної соціалізації дитини в суспільстві.

      Школа створила всі умови для отримання якісної освіти кожним учнем. Свідченням цього є позитивні відгуки делегації Міністерства освіти Фінляндії (2018), Голови Альянсу Лозера-Буковина з Франції – Франсуази Мармє (2019).

     Злагоджена робота педколективу та адміністрації – запорука успіху. Вчителі – призери, лауреати, фіналісти конкурсів «Учитель року», «Класний керівник року». На базі школи проводяться методичні семінари та майстер-класи.

      Учень – головна цінність школи, здорова, творча, компетентна особистість.

В закладі розроблено програму роботи з талановитою молоддю «Обдарованість». Щорічно діти виборюють призові місця на районних та обласних олімпіадах, мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика. Серед інтелектуальних змагань найпопулярнішими є участь учнів  школи e I,ІІ та ІІІ ступенів у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з різних предметів, участь учнів школи у різноманітних конкурсах Всеукраїнського рівня: Міжнародній олімпіаді з основ наук в Україні, конкурсах "Кенгуру", "Левеня", "Бобер", "Мультитест", "Олімпус".  Розвитку активної громадянської позиції молоді сприяє шкільне самоврядування. У закладі діє Президентська рада школи, завдяки якій  учні беруть участь в обласних, всеукраїнських, міжнародних проектах.

      Офіційний сайт Багринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяв участь у IX Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти і здобув у 2019 році ІІІ  місце у номінації «Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу)». Також сайт школи був учасником IV Конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти.

       Головні цілі освітнього закладу: формування найкращих якостей громадянина України, а саме: патріотичної свідомості, розвиненої духовності, фізичної досконалості, правової і моральної культури, виховання толерантності та системи взаємодовіри між учасниками освітнього процесу, формування компетентної особистості з орієнтацією на професійне самовизначення в умовах освітнього простору, як наслідок учениця 7 класу зайняла ІІ місце на конкурсі «Буковинська зіронька – 2019»

     Підсумовуючи, можемо сказати, що для нас сучасна школа – це добре обладнана, зорієнтована освітня програма, в якій зацікавлені самі учні. Сучасність школи залежить від багатьох факторів, але в першу чергу від нас, тому давайте осучаснювати школу самостійно – головний девіз директора школи Михайла Акатріні.

Інші публікації цього автора
Веб - сайт школи
12 січня 2020
85

БАГРИНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

12 січня 2020
98

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.