Офлайн
118
матвєєнко людмила олександрівна

Бериславський ЗПЗСО №3 (основний заклад)

Написати приватне повідомлення
Матеріалів: 2
Перегляд матеріалів: 1K

вчитель біології і хімії

Мої враження та побажання після марафорну"Траєкторія розвитку успішного педагога"

Рефлексійна форма учасниці
онлайн-марафону

«Траєкторія розвитку сучасного педагога»

 1. Вкажіть своє Прізвище, Ім’я та По батькові.

 2. Матвєєнко Людмила Олександрівна

 1. Вкажіть повну назву закладу, де і ким Ви працюєте:

 2. Бериславський заклад повної загальної середньої освіти №3 Бериславської райради Херсонської області, вчитель хімії та біології

 1. Оцініть технічну організацію онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога»:

 2. Відмінно

 1. Оцініть, наскільки цікавим та корисним для Вас було змістове наповнення онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога»:

 2. Відмінно

 1. Який день онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога» Вам сподобався найбільше:

 2. День 2

 1. Поділіться своїм враженням від участі в онлайн-марафоні «Траєкторія розвитку сучасного педагога». Що нового Ви дізналися? Яка інформація стала для Вас по-справжньому корисною? Що сподобалося найбільше? (надайте розлогу відповідь на кожне із запитань)

 2. Я впевнена, що українська цивілізація існує, що вчителі - це творці цієї цивілізації.Дізналася, що дерево української цивілізації росте завдяки зростанню друзів у кожного вчителя, що цими друзями можуть бути і вчителі , і учні , і батьки учнів. Для того , щоб стати успішним вчителем необхідно зайнятися сітьовим маркетингом! Найбільше сподобалась робота по створенню тестів.Є можливість створити легко і швидко шість видів тестів, їх можна застосовувати для закріплення знань, для проведення "перевернутого уроку", під час підготовки до контрольної, до ЗНО.

 1. Що б Ви хотіли побажати команді «Всеосвіти»?

 2. Здоров'я всім!Миру і взаєморозуміння! Щоб відгукнулися на всі ваші привабливі заохочення до співпраці творчі і оптимістичні вчителі,батьки, що вірять у майбутнє України, тобто в наших дітей! Нехай ваша творчість , наснага залишаються невичерпними!