Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
PRO-акаунт на «Всеосвіті» як інструмент саморозвитку та професійної самореалізації
»
Взяти участь Всі події

01.11.2020

115

0

Швидкомова

Поради для запам*ятовування мови та  ТОП книжок,які можуть допомогти опанувати будь-яку мову.

Хочете вивчити мову,але не знаєте з чого почати? Пропоную список порад та книжок,які допоможуть опанувати будь-яку мову, за невеличкий проміжок часу. Але,зверніть увагу! Коли ми говоримо про швидковивчення мов,то маємо на увазі розмовну частину. Тобто вільне розмовне мовлення! Й це важливо. Адже, якщо потрібно заглиблюватись в граматику або вивчити мову в напрямку роботи, то потрібно буде більше часу, зусиль й допомога викладача.

Почнемо з порад.

1. Є мета- є прогрес.

«Хочу вивчити англійську мову для спілкування з подругою» «Хочу вивчати італійську для закордонного шлюбу» «Вивчати,щоб розуміти пісні»

« Вивчати,щоб просто знати ще більше»

Згодиться будь-яка мета! Адже це саме те,що буде штовхати на подальші кроки.

2. Побутові слова.

Ключик до початку вивчення. Адже з цього розпочнеться прогрес. Бо немає нічого простішого,ніж почати використовувати слова й фрази,які зустрічаємо кожен день

Зверніть увагу! У кожного побутові слова можуть відрізнятися. Бо,якщо один весь день проводить біля плити (починаємо з тем « Їжа» ,«Кухня» ), то інший весь час з друзями ( починаємо з тем «Знайомство», «Зовнішність», «Одяг». Й ,заразом,навчаємо друзів))

3. Образи, Образи,Образи.

Цікавий метод для початкового запам*ятовування. Знаходите картки з образами слів,що вивчаєте й розташовуєте їх в найвиднішому місці. Намагайтесь підбирати словосполучення,тоді замість одного слова,отримаєте цілі фрази))

4. Аудіо-відео

Хто в сучасному світі не дивиться світове кіно? Або не слухає музику улюблених світових виконавців? Кому не цікаво слухати іноземне телебачення мовою оригіналу? Користуйтеся безмежними можливостями!

Якщо спочатку важко зрозуміти улюблену пісню або фільм,користуйтеся субтитрами. Або просто текстовим варіантом. Але,не забувайте, про перегляд передач, фільмів абощо, без субтитрів. Хоч на якісь хвилини.

5.Онлайн друзі.

Інтернет-спілкування в чатах, в групах, іграх. Розширюйте кругозір та знайомства! Адже,коли вивчите мову,то можете сміливо з*їздити в гості до онлайн-друзів й познайомитись ближче.

Якщо не любите спілкування в чатах та групах, то шукайте носія мови в своєму місті. Живе спілкування- необхідна річ.

6. Час.

Витрачайте час на вивчення мови. Не 15 хвилин на день. Годину-дві,щонайменше. Здається так багато? ) Лише здається. Підрахуйте, це не складно)

7.  Відчаю-ні!

У декого починає пропадати терпіння, вже після дня- другого. Дехто кидає все,коли справа доходить до живого спілкування. Дехто знаходить час причиною невдач. Та пам*ятаєте першу умову? Правильно,мета! Лише мета рятує від відчаю. Й,можливо,відпочинок.

Тоді відкрийте улюблену пісню,тією мовою яку вивчаєте,й просто поспівайте про себе. Мозок теж має відпочивати.

Досі вважаєте,що це складно? Пропоную ТОП-книжок від авторів,які доводять зворотнє. Читайте,розвивайте пам*ять, ставте мету, розмовляйте.

  • «Lingva Incognita. Заговори іноземною мовою за 4 тижні» Віталій Зубков

«Не перетворюйте вивчення мови на фетиш, на фіксацію, на манію. Мову треба опановувати як інструмент отримання інших задоволень», – книжка «Lingva Incognita» не лише про способи запам’ятовування слів і вивчення граматики, а й про пошук того, що мотивує вас вчити мову, про постановку ціле й і те, як їх досягати.

  • «Вільно за 3 місяці. Як заговорити будь-якою мовою незалежно від віку та місцезнаходження» Бенні Льюїс

Жодних виправдань! Бенні Льюїс переконаний, що не існує жодної причини, чому хтось «не може» опанувати будь-яку мову. Але є міфи, які він спростовує і розвінчує.

  • «Як вчити іноземні мови. Розмовний рівень за дев'ять з половиною тижнів» Олексій Безсонов, Марина Рубан

Просто обирайте мову, дотримуйтеся порад із книги і вже через 2-3 місяці зможете вільно спілкуватися із носієм мови Рубан

  • «Як заговорити на будь-якій мові. Захоплююча методика, що дозволяє швидко і ефективно вивчити будь-яку іноземну мову» Алекс Роулінгс

Ця книжка буде корисною як для тих, хто лише починає вивчати мову, так і для тих, хто вже знає на середньому рівні. Використовуючи поради Алекса, навчання стане легшим і приємнішим.

  • «Іноземний для дорослих: Як вивчити нову мову в будь-якому віці» Роджер Крез

Автор книги «Іноземна для дорослих» спростував усі міфи і довів, що дорослі можуть опановувати будь-яку мову у будь-якому віці. Для цього треба дотримуватися декількох простих порад і використовувати лайфхаки, описані у книжці.

Залишилось згадати,чого робити не варто.

Не варто

  • Починати з граматики

З самого початку було сказано про те,що мову швидко опанувати можна з розмовного боку. Якщо ж,потрібна граматика,то це вже-інший рівень. Перейдіть на нього пізніше,коли впевнено зможете розказати про себе та свій день)

  • Починати з письма та друкованого матеріалу іноземною (книжок,статей).

Всьому свій час.

  • Одразу бігти на курси.

Там , так само,доведеться знаходити час (на те,щоб прийти,щоб виконати домашнє завдання,без якого викладачі прогрес не гарантують) Знову ж,спробуйте самі.  Початковий розмовний рівень не  важкий. На іншому рівні,якщо потребуватиме такого,то знайдете свій варіант.

  • Очікувати результату за день-два.

Ваш мозок має звикнути до нового. Ваш мовний апарат має звикнути до мови. Не спішіть робити висновки за день –два. Пам*ятаєте,мета й зусилля? ;)

Й, наостанок, бажаю перемог у вивченні мов. Адже мови- відкривають світ та можливості. Кидайте виклик сучасності й розширюйте горизонти.

Успіхів!

Інші публікації цього автора

Швидкомова

1 листопада 2020
115
Зручні діти
1 листопада 2020
141