Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Психолого-педагогічна діагностика: практичні кейси для корекційних педагогів
»
Взяти участь Всі події
0400ufwl-cf9b.jpg

«Моніторинг організації дистанційного навчання: як забезпечити внутрішній та підготуватися до зовнішнього»

Понад два роки через пандемію коронавірусу, а цьогоріч через повномасштабне військове вторгнення країни-агресора на нашу територію, весь світ шукає альтернативні шляхи для забезпечення економічного та соціального життя в Україні. І галузь освіти – не виняток, адже надзвичайно важливо, щоб освітній процес був правильно організований, тривав та був якісним і безпечним.

Сучасні освітні виклики залишають у 2022/2023 навчальному році актуальним питання належної організації освітнього процесу за дистанційною формою, зокрема, у сфері загальної середньої освіти.

Важливо також розуміти, що організація роботи ЗЗСО в таких умовах не обмежується лише організацією освітнього процесу. Великої уваги у надзвичайні періоди також потребує питання правового регулювання трудових відносин.

Забезпечення належної організації роботи закладів освіти в умовах надзвичайних ситуацій – відповідальність засновників та керівників закладів освіти, оскільки неналежне виконання посадових обов’язків може призвести до відповідальності, навіть кримінальної.

Читайте також: