Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Фестиваль робітничих професій "Волинь FEST - 2021"

Питання освоєння молоддю робітничих професій для забезпечення ринку праці висококваліфікованими спеціалістами в Україні було і залишається актуальним. Приємно усвідомлювати, що зараз держава звертає велику увагу на осучаснення матеріальної бази, забезпечення комфортних умов для освоєння учнями робітничих професій: створено Раду з питань розвитку профтехосвіти, центри професійного розвитку молоді, надходять інвестиції в профтеучилища. А й справді, тільки тоді в профтеосвіту прийде навчатися не 20%, як зараз, а 70% випускників шкіл, як це практикується в розвинутих європейських країнах, коли учні та їхні батьки будуть впевнені, що після закінчення професійного закладу випускник буде забезпечений місцем роботи, де отримуватиме пристойну зарплатню, зможе вирішити житлові та побутові проблеми, забезпечить належний рівень життя для своєї майбутньої сім'ї.

4 червня в Луцьку відбувся Фестиваль робітничих професій "Волинь FEST - 2021", на якому понад 20 професійно-технічних закладів Волинської області демонстрували свої професійні та творчі знання, уміння, навики, проводили майстер - класи, квести тощо. Окрасою свята став яскравий, різнобарвний ярмарок виробів, виготовлених учнями та майстрами виробничого навчання училищ ; святковий концерт ; призи, нагороди, подарунки від Управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації, Навчально - методичного центру ПТО, Волинського державного центру естетичного виховання колективам, учням та працівникам училищ області за сумлінну працю та високий професіоналізм у навчанні та вихованні молоді.

Учнівський та інженерно-педагогічний колективи ДПТНЗ "Луцьке вище професійне училище" презентували на святі профтехосвіти вісім робітничих професій, демонстрували творчі навчально - методичні надбання, рекламували власну продукцію, зокрема кулінарно- кондитерські вироби, які дуже сподобалися лучанам.

Захід, який залишив приємні спогади, яскраві емоції в учасників та гостей свята, ще раз привернув увагу суспільства до важливості питання профорієнтації молоді - майбутнього нашої держави, до безперечно великого значення профтехосвіти для економічного розвитку України. Отже, живи, профтеосвіто! За тобою - майбутнє!