Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

ДПТНЗ " Луцьке вище професійне училище" - 55 років

Луцьке вище професійне училище святкує свій 55-річний ювілей у час, сприятливий для розвитку профтехосвіти. Відрадно, що після багатьох років замовчування, прирівнювання освіти молоді в закладах, які готують випускників робітничих професій, до другосортного знаку якості, нарешті на державному рівні заговорили про необхідність інвестицій у профтехосвіту, збільшення субвенцій, створення сучасної матеріально - технічної бази навчальних кабінетів і майстерень, збільшення розміру стипендій учням. А відтак, на сучасному ринку праці висококваліфікований робітник є затребуваним. Створення таких умов навчання та праці, щоб робітники високооплачуваних в Європі професій не виїжджали в пошуках заробітків з України - одне з найважливіших завдань у розвитку профтехосвіти.

Луцьке вище професійне училище є одним з найпрестижніших навчальних середніх професійно - технічних закладів Волині. Тут учні здобувають професії : верстатник широкого профілю ; кухар, кондитер; офіціант, бармен ; електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; оператор з обробки інформації та програмного забезпечення ; електрозварник ручного зварювання ; слюсар механоскладальних робіт. В училищі працюють досвідчені викладачі та майстри. За 55 років неодноразово змінювалися назва і статус училища, керівний та інженерно - педагогічний склад колективу. З училища були випущені тисячі кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів, які своєю працею примножували благополуччя і добробут у власних сім'ях зокрема і в державі вцілому. Багато з них стали провідними спеціалістами у розвитку економічної галузі України.

У роки російської агресії випускники училища, не жаліючи власного життя, стали до лав борців за територіальну цілісність і незалежність України.

У дні святкування 55 - річчя від дня заснування училища, побажаємо всім випускникам, учням та працівникам училища творчих успіхів у натхненній праці та навчанні. Віримо, що профтехосвіта стане тією першою сходинкою, що веде до процвітання робітничого класу в нашій державі та до економічного розквіту України.