Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Робота над граматичною будовою мови на корекційних заняттях з розвитку мовлення для дітей з ООП
»
Взяти участь Всі події

Коли весняне сонечко посилає свої перші теплі промені на землю, а галявина вкривається зеленим килимом, по траві миттєво розсипаються яскраво-жовті квіти – кульбаби. Для одних ці рослини – звичайні бур’яни, для інших – компонент вітамінних страв, адже із зелені готують вишукані салати, а із квіток варять смачне варення. Окрім того, квітка володіє цілющими властивостями, тому широко використовується в медицині. Як бачимо, кульбаба – рослина універсальна. Тому недарма в її честь було запроваджено окреме свято, яке так і називається – Всесвітній день кульбаби. До речі, святкують його 13 травня. Саме тоді квіточки з’являються на галявинах на територіях країн з помірним кліматом.

Народи, що мешкають на Півночі, мають цікаві казки та оповідання про кульбаби. Одна з них розповідає про те, як у давнину люди під час приходу весни не мали жодної радості. Змінити сум на радість вирішило Сонце. Воно подарувало людям море сонячних зайчиків, які сівши на траву перетворилися на веселі жовто- яскраві квіточки. Споглядаючи на них кожен сповнювався щастя і радості.

Ще в одній легенді йде мова про Богиню квітів, яка прийшла на землю, щоб обрати собі найкращу квітку. Проте більшість з них були надто примхливими і лише скромна кульбаба відповіла: «Я не вибаглива квітка, росту там, де бігають діти. А моя мета – дарувати щастя та радість кожній людині». Через таку скромність квітка стала улюбленою для Богині. А кульбаба отримала офіційний дозвіл рости там, де їй заманеться та цвісти з квітня до жовтня.

Цікаві факти

Кульбаба – це витривала рослина, яку дуже важко викорчувати. Паростки пускає навіть коріння порізане на шматки.

На Кавказі кульбаба має квітки не яскраво помаранчевого кольору, до якого ми звикли, а пурпуровий.

Перед тим як потрапити в ґрунт, щоб прорости, насіння кульбаби можуть пролетіти десятки та сотні кілометрів.

Квіточки кульбаби використовуються для приготування смачного сиропу, повидла чи вина.

Деякі різновиди кульбаб містять у своєму корінні каучук, тому їх сік використовують у виробництві гуми.

Під час Другої світової війни з висушеного та підсмаженого коріння цих рослин готували енергетичний напій замість кави.

Першими відзначати цей день вирішили жителі Франції. Щороку 13 травня вони вдягають на себе мантії зелено-жовтого кольору та проводять обряд освячення салату, приготованого з листя кульбаби. В цей день кожна господиня намагається приготувати з цієї рослини найвишуканіше страву: салат, суп, закуску. Кульбабу додають до сиру, хліба, повидла, лікеру.

Американці також полюбляють кульбабу та свято, що з нею пов’язане. До речі, у Сполучених Штатах окрім Всесвітнього дня є ще Національний день кульбаби, що відзначається 5 квітня. У 1957 році світ побачив роман популярного американського письменника Рея Бредбері під назвою "Вино з кульбаби". Згодом твір набув широкої популярності, а люди переконалися, що таке вино можна спробувати не тільки в Америці, але й у Франції, Великобританії тощо. Жителі США на Всесвітній день кульбаби прикрашають себе жовтими квітами та готують з них соки та салати.

Вшановують кульбабу і бельгійці, адже саме вони володіють секретом пивоваріння із застосуванням цієї рослини. 13 травня тут влаштовують величезні ярмарки, на яких продають повидло, випічки, йогурти, мед та інші страви із вмістом листя чи квіток кульбаби.

Якщо в Україні кульбабу вважають бур’яном, від якого важко позбутися, то в Італії цю рослину вирощують на величезних плантаціях. А ранньою весною кульбаба за досить високою ціною продається тут у супермаркетах. Навіть в меню дорогого італійського ресторану можна знайти вишукані страви, у яких зіркою є ніщо інше, як кульбаби.

Всесвітній день кульбаби не обійшов і Піднебесну. Китайці взагалі вважають кульбабу не травою, а овочем та готують з неї безліч смачних та корисних страв.

https://daytoday.ua/podiya/vsesvitniy-den-kulbaby/