Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Стресостійкість та інформаційна безпека підлітків і дорослих під час воєнного конфлікту
»
Взяти участь Всі події

16 травня 2022 року проводиться Міжнародний день світла. З ініціативи ЮНЕСКО від 14 листопада 2017 року, в річницю першої успішної роботи лазера у 1960 році фізика та інженера Теодора Маймана. Ці травневі заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Метою Міжнародного дня світла є привернення уваги людства до важливого значення світла як для звичайного життя, так і для наукового, культурного, мистецького тощо розвитку; популяризація думки щодо вагомості техніки й науки серед молодого покоління; залучення до розвитку освіти. До 16 травня організовують різноманітні наукові заходи, що об’єднані спільною темою (фестивалі, лекції, лабораторні досліди, семінари).

Світло відіграє центральну роль нашому житті. На самому фундаментальному рівні завдяки фотосинтезу світло є джерелом життя. Вивчення світла призвело до багатообіцяючих альтернативних джерел енергії, життєво важливих медичних досягнень у галузі діагностики та лікування, інтернету зі швидкістю світла та багатьма іншими відкриттями, які зробили революцію в суспільстві та сформували наше розуміння Всесвіту.

0300uhw1-1541-940x1253.jpg

Текст: https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&event=204159

Інші публікації цього автора

Міжнародний день світла

15 травня
14
Цибуля ведмежа
15 травня
16