Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події

Татусева книга

29.11.2022, вівторок — 279 доба війни.

Загибель Володимира Вакуленка це невимовна втрата для нас всіх. Письменника, перекладача й громадського діяча Володимира Вакуленка вбили російські окупанти. Його тіло було було знайдено та ідентифіковано в одній з могил на місці масового поховання в Ізюмському лісі.

Щиро співчуваємо родині та всім близьким Володимира.

Важливо, щоб творчий спадок Володимира жив, тож Старий Лев перевидає збірку дитячих віршів Володимира Вакуленка «Татусева книга», вперше видану у 2014 та проілюстровану Наталкою Гайдою.

«До останнього моменту я трималася за нитку надії, що Володя живий, говорить Мар’яна Савка, письменниця й головна редакторка видавництва. Ми давно хотіли перевидати його «Татусеву книгу», але сподівалися, що Володя живий і сам підпише договір на перевидання. Сьогодні я розмовляла по телефону з його мамою, Оленою Григорівною, і ми домовилися, що книжка якомога швидше піде до друку. Ми хочемо хоч у такий спосіб підтримати родину Вакуленків і перш за все Віталіка, в якого не залишилося тата, який любив його понад усе, але залишаться татові вірші, присвячені йому».

Увесь прибуток від майбутнього видання буде передано родині Володимира Вакуленка.

0400sxpj-5ea4-590x798.jpg

Читайте також: