Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події

365 казок на ніч. Новорічні аудіоказки у виконанні відомих українців

29.11.2022, вівторок — 333-й день року. До кінця року — 32 дні.

Спеціально до зимових свят медіасервіс MEGOGO разом із Українським інститутом книги створили новорічні та різдвяні аудіоказки за українськими творами. Проєкт отримав назву «365 казок на ніч» і став частиною Всеукраїнської акції, основна мета якої виховувати любов дітей до літератури.

Серед озвучених творів казки письменників Галини Вдовиченко, Івана Андрусяка, Оксани Лущевської, Всеволода Нестайка, Івана Малковича, Богдани та Дзвінки Матіяш, Олеся Ільченка, Віталії Савченко, Марії Солтис-Смирнової тощо.

Усі аудіотвори доступні до прослуховування абсолютно безплатно.

Шукайте їх на YouTube-каналі Українського інституту книги та у розділі MEGOGO Audio додатку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів з аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto. Крім того, казки мають функцію попереднього завантаження, що дозволяє прослуховувати контент навіть за відсутності інтернет-підключення.

Смакуймо одну з казок: Богдана Матіяш «Три дари ангелів».

Напередодні Різдва діти попросили тата принести з лісу найкрасивішу ялинку. Але у лісі з чоловіком трапилася чарівна історія, і найкраще дерево він рубати не став. За це різдвяні ангели нагородили його такими цінними подарунками, яких точно не купиш за гроші…

Текст казки: http://bit.ly/34g8eff

Завдання до казки: http://bit.ly/34gPf4o

Поради дорослим «Як читати дітям»: http://bit.ly/3qYYQqi

Читайте також: