Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Робота над граматичною будовою мови на корекційних заняттях з розвитку мовлення для дітей з ООП
»
Взяти участь Всі події

14.05.2022

6

0

14 травня 2022 року. Нині Маріуполь — то наша оголена совість. І наш оголений нерв

14.05.2022, субота — 134-й день року. До кінця року — 231 день.

Підпишіть петицію https://chng.it/qJC4dgTfBh

0300txx1-66d4-720x881.jpg

Це Катя. Та сама Пташка зі сталі, чий світлий і теплий голос звучить в чорних і холодних підвалах Азовсталі, які простягнулися на шість поверхів в маріупольську землю, де ніколи не буває сонячного світла, і де не місце красивим дівчатам. Катя там з початку війни.

Підпишіть петицію https://chng.it/qJC4dgTfBh

Катя парамедик, чия місія рятувати людей. Просто рятувати. Перев‘язувати рани, зупиняти кровотечу, тягнути на собі когось знепритомленого у безпечне місце, а потім знову повертатися туди, де стріляють і де рвуться ворожі снаряди. І там, де давно вже не має ні ліків, ні бинтів, і де ложку каші ділять на всіх, ця дівчинка намагається лікувати словом. Слово у Каті — особливе: «Зродились ми великої години, з пожеж війни, із полум‘я вогнів, плекав нас біль із втрати України, кормив нас гнів і злість на ворогів».

0300txxc-f7ff-800x903.jpg

Катя співає. Надзвичайно красиво співає. І цей спів тримає і поранених, і тих, хто в нелюдських умовах, вже давно не очікуючи ніякоі допомоги, третій місяць у облозі тримає оборону украінського міста. Катя — професійна вокалістка. Вона успішно закінчила музичне училище імені Крушельницької і працювала актрисою одного із театрів Тернополя, мала продовжувати навчання в консерваторії. Але двадцятирічна дівчинка замість служіння мистецтву обрала служіння свободі своєї краіни. Приховавши це від батьків, які лише нещодавно впізнали свою Пташку в Інтернеті…

Підпишіть петицію https://chng.it/qJC4dgTfBh

Зрештою, талановита артистка таки співає для людей, і я не знаю, чи є десь у світі більш вдячний глядач… І я вірю в дива, в те, що Господь врятує своє ідеальне створіння, і колись Катя у вишуканій вечірній сукні вийде на красиву, освітлену кришталевими люстрами велику сцену, і заспіває: «Під жовто-синім прапором свободи з‘єднаєм весь великий нарід свій…»

#extraction_the_military_of_Mariupol