

Головне меню порталу
Вітаю, шановні батьки!
Пропоную добірку матеріалів для розвитку вашої малечі. Усі завдання можна виконувати у встановленому порядку або ж у зручному для вашої дитини. Рекомендую одразу переглянути весь матеріал та ознайомитися з порадами перед початком виконання. Якщо котресь із завдань виявиться заскладним чи не викличе зацікавлення у дитини, поверніться до нього пізніше або й зовсім пропустіть.
Привіт, любі малята, я підготувала для вас маленький пазл. Складіть його та назвіть, яка літера там заховалася. Які слова починаються з цієї літери?
Тексти скоромовок
Поради для батьків
Для дошкільнят важливішим є запам'ятовування звуків, а не літер, оскільки малюк, побачивши, скажімо, зображення літери Б, має сказати [б], а не [бе], і відповідно [в], а не [ве], [г], а не [ге] тощо. Алфавітні ж назви літер дитина вже без проблем вивчить їх у школі, коли ознайомлюватиметься з абеткою.
Водночас, треба вчити малят помічати й утворювати з літерою, що вивчається, відкриті склади ("приголосний+голосний") і знаходити ці склади у словах.
Зазначимо, що не завжди відкритий склад, який обводить дитина у слові, співпадає зі складом слова. Швидше ми просимо обвести дитину буквосполучення "приголосний+голосний", який для зручності називаємо складом. Тобто дитина має обвести певну букву на позначення приголосного з наступною буквою на позначення голосного звука.
Людмила Шелестова, авторка методики "Розвивальне читання"
А зараз трохи почитаємо.
Наступний матеріал призначений для старших дошкільників.
Вправа для закріплення.
Порада батькам
Ви можете паралельно із виконанням вправи виконувати звуковий аналіз запропонованих слів та порівнювати їх.
А такі веселі пташечки точно забезпечать вам гарний настрій на весь день.
Бажаю успіху!
Будь ласка, оцініть запис!
Опублікував/ла: