Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Щебетала пташечка

Вітаю, шановні батьки!

Пропоную добірку матеріалів для розвитку вашої малечі. Усі завдання можна виконувати у встановленому порядку або ж у зручному для вашої дитини. Рекомендую одразу переглянути весь матеріал та ознайомитися з порадами перед початком виконання. Якщо котресь із завдань виявиться заскладним чи не викличе зацікавлення у дитини, поверніться до нього пізніше або й зовсім пропустіть.

Привіт, любі малята, я підготувала для вас маленький пазл. Складіть його та назвіть, яка літера там заховалася. Які слова починаються з цієї літери?

Тексти скоромовок

0300ei1d-6fbf-714x402.png

Поради для батьків

Для дошкільнят важливішим є запам'ятовування звуків, а не літер, оскільки малюк, побачивши, скажімо, зображення літери Б, має сказати [б], а не [бе], і відповідно [в], а не [ве], [г], а не [ге] тощо. Алфавітні ж назви літер дитина вже без проблем вивчить їх у школі, коли ознайомлюватиметься з абеткою.

Водночас, треба вчити малят помічати й утворювати з літерою, що вивчається, відкриті склади ("приголосний+голосний") і знаходити ці склади у словах.

Зазначимо, що не завжди відкритий склад, який обводить дитина у слові, співпадає зі складом слова. Швидше ми просимо обвести дитину буквосполучення "приголосний+голосний", який для зручності називаємо складом. Тобто дитина має обвести певну букву на позначення приголосного з наступною буквою на позначення голосного звука.

Людмила Шелестова, авторка методики "Розвивальне читання"

А зараз трохи почитаємо.

Наступний матеріал призначений для старших дошкільників.

Вправа для закріплення.

Порада батькам

Ви можете паралельно із виконанням вправи виконувати звуковий аналіз запропонованих слів та порівнювати їх.

А такі веселі пташечки точно забезпечать вам гарний настрій на весь день.

Бажаю успіху!

Читайте також: