Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Семінар:
«
STEM-майстерня: від STEM-освіти до міжнародного визнання
»
Взяти участь Всі події

Як організовано дистанційне навчання у світі?💻🌏🌐⏰️

США

Дистанційне навчання в Сполучених Штатах Америки зародилося ще в кінці 1980 років. Пізніше з'явилася «Американська асоціація дистанційного навчання». Хоумскулінг – досить популярне явище в Америці. Діти навчаються через онлайн-портал K12 International Academy, що дозволяє отримати атестат про повну середню освіту. На цьому сайті діти беруть участь у вебінарах, відеолекціях, круглих столах. Як і в DAR school, кожна дитина має свого ментора, який допомагає у виконанні завдань, підтримує учнів та мотивує. В кінці навчання учні складають традиційні випускні екзамени SAT.

Великобританія

В Британії існують акредитовані онлайн-школи з комплексного навчання: Secondary School та Sixth Form – середня та старша школа. Також є школи, де учні навчаються з Primary – початкової. Школи бувають як державні, так і приватні. В державних школах діти навчаються безкоштовно. Заняття проходять в першій половині дня. Протягом цього часу діти можуть консультуватися з викладачами через текстові повідомлення або мікрофон. В кінці року учні складають екзамени та отримують атестат державного зразка.

Канада

Це країна, де онлайн-навчання таке ж популярне, як і в офлайн шкіл. В Канаді існує безліч віртуальних шкіл початкової та середньої освіти. Також існує спеціальна організація з питань дистанційного навчання – Contact North. Вищі навчальні заклади ставляться однаково як до випускників традиційної школи, так і хоумскулерів.

Франція

Французькі діти йдуть до школи в 6 років, а закінчують в 18. Навчатися дистанційно можна в будь-якому віці. Існує Національний центр дистанційного навчання CNED, де щорічно проходять навчання понад 300 000 людей з усього світу.

Читайте також: