Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання додатків Google для ефективної організації освітнього процесу: інструкція до дії
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Контрольний диктант для 8 кл

Українська мова

Для кого: 8 Клас

29 проходжень

5 запитань

17.05.2022

845

4

0

Завантажити тест

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Вміст тесту:
Запитання №1 з вибором правильної відповіді у тексті Балів: 17%

Гурт _______ (Варіанти:"Калуш", Калуш, калуш)________ (Варіанти:з'явився, зявився, зйавився) у 2019 році. Названий він на честь ______ (Варіанти:Калуша, калуша)___________________________ (Варіанти:,, -, не потрібен розділовий знак)___________ (Варіанти:не великого, невеликого, невиликого) міста _ (Варіанти:у, в)___________________ (Варіанти:Івано Франківській, Івано-Франківській, Іванофранківській)області. Подорожуючи _________ (Варіанти:навесні, на весні) на захід України _______________________ (Варіанти:,, -, :, не потрібен жоден знак) ви зможете насолодитись цвітінням дерев _______________ (Варіанти:блідо зеленими, блідо-зеленими, блідозеленими)килимами посівів і спостерігати за лелеками___________________________ (Варіанти:,, -, :, не потрібен розділовий знак) що гніздяться на ______________ (Варіанти:електро опорах, електро-опорах, електроопорах).


Запитання №2 з вибором правильної відповіді у тексті Балів: 17%

14 травня 2022 року артисти з _______ (Варіанти:пісньою, піснею, пісьнею) __________ (Варіанти:Стефанія, "Стефанія")стали переможцями ___________ (Варіанти:євробачення, Євробачення, Євробаченя). Вони виступали в __________ (Варіанти:роскішному, розкішному) ____________ (Варіанти:автинтичному, автентичному) _____________ (Варіанти:україньському, українському) ________ (Варіанти:убранні, вбрані, вбранні)поєднаному із сучасними речами. Увагу публіки __________ (Варіанти:привернула, превернула) ______________ (Варіанти:яскраво рожева, яскраворожева, яскраво-рожева) панама на голові Олега Псюка ______________________ (Варіанти:,, -, :, не потрібен жоден знак)фронтмена гурту .


Запитання №3 з вибором правильної відповіді у тексті

Запитання №4 з вибором правильної відповіді у тексті

Запитання №5 з вибором правильної відповіді у тексті

Рефлексія від 12 учнів

Сподобався

11 1

Зрозумілий

12 0

Потрібні роз'яснення

11 1

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.