Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Діагностувальна робота. Читання мовчки

Літературне читання

Для кого: 3 Клас

0 проходжень

10 запитань

01.08.2022

33

0

0

Відправити запит автору на отримання доступу до цього тесту
Автор опублікував тест у Бібліотеці тестів з обмеженим доступом. Це означає, що для повного доступу до тесту (перегляд усіх запитань та створення проходжень) Вам необхідно отримати дозвіл від автора.
Вміст тесту:

Опис, який учні побачать перед початком тестування

Любі діти! Спочатку треба перевірити швидкість читання мовчки за 1 хвилину. А потім пройдіть, будь ласка, тестування за змістом прочитаного.

Для цього

Для повного перегляду потрібно отримати доступ від автора

Запитання №1 з однією правильною відповіддю Балів: 8%
 1. Прочитай мовчки текст "Дорога розмова"

 2. Виконай тестову роботу

  Дорога розмова

  Оленка обожнювала малювати фарбами. Тому до всього, що їй допомагало створювати красу, ставилася з особливою ніжністю. Закінчивши роботу, дівчинка завжди розкладала все по місцях, виливала воду, ретельно мила кухлика і кожного пензля. Так було і цього разу.

  Оленка увійшла до ванної кімнати і відкрила кран. Аж раптом почула, що хтось їй телефонує. Вона поспіхом поставила під потік води пензлики і побігла по телефон.

  -Чому так довго не відповідала?! - обурилася подруга Катя. - Я стільки цікавого тобі хочу розповісти... Ти чула про Єгора? А про Віку з Настею?

  Катю було не переслухати ... Спершу вона розказала про однокласника Єгора. Той побився об заклад із хлопцями з паралельного класу, що його команда виграє наступний футбольний матч. Потім про Віку, яка посварилася з Настею, бо та не хотіла поступатися місцем за партою біля вікна. Відтак про свою нову сукню і про акторку з улюбленого серіалу...

  Оленка терпляче слухала балаканину подруги. Аж раптом із передпокою долинув невдоволений голос дідуся, який щойно повернувся з роботи:

  -А хто кран у ванній не закрутив?!

  Дівчинка закінчила розмову і чимдуж побігла закривати воду.

  -Пробач, це я! - винувато промовила Оленка.- Мені подруга зателефонувала, ми трішки поговорили... - Поглянула на годинник і аж бровами повела від здивування - минуло 20 хвилин.

  -Оленко, - із докором у голосі почав дідусь, - за 10 секунд із крана витікає приблизно 1 літр води. Уяви, скільки води змарновано, поки ви теревенили. А за неї ж платити треба! У нас на лічильнику вже чимало набігло! Споживати потрібно з розумом. Мільйони людей на планеті страждають від нестачі чистої води. Її запаси у світі невпинно зменшуються. Та й небезпечно залишати відкритий кран без нагляду. Ти могла нашкодити не тільки нашій оселі, а й сусідам...

  Дідусь буркотів і буркотів. Оленці стало дуже соромно. Пообіцяла собі відтепер бути обачнішою. (284 слова)

  Як звали дівчинку?

Запитання №2 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

Оленка обожнювала ...

Запитання №3 з однією правильною відповіддю

Запитання №4 з однією правильною відповіддю

Запитання №5 на послідовність

Запитання №6 з однією правильною відповіддю

Запитання №7 з однією правильною відповіддю

Запитання №8 з однією правильною відповіддю

Запитання №9 на встановлення відповідності

Запитання №10 на послідовність

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався

0 0

Зрозумілий

0 0

Потрібні роз'яснення

0 0
Відправити запит автору на отримання доступу до цього тесту
Автор опублікував тест у Бібліотеці тестів з обмеженим доступом. Це означає, що для повного доступу до тесту (перегляд усіх запитань та створення проходжень) Вам необхідно отримати дозвіл від автора.