Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Розвиток зв’язного мовлення першокласників у букварний період навчання грамоти
»
Взяти участь Всі події

Африканський культурний регіон: підсумкова робота (I розділ)

Мистецтво

Для кого: 10 Клас

268 проходжень

12 запитань

03.10.2022

793

26

0

Завантажити тест
Вміст тесту:

Опис, який учні побачать перед початком тестування

I розділ. Африканський культурний регіон: самостійна робота
§ 1. Строката Африка; § 2. Величні цивілізації. Давній Єгипет
«Мистецтво» (рівень стандарту, профільний рівень)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти Гайдамака О. В.

Запитання №1 з вибором правильної відповіді у тексті Балів: 8%

Виберіть правильне доповнення тексту:
В основі ______________ (Варіанти:американського, африканського, слов'янського, арабського) мистецтва щонайперше лежать уявлення про те, що світ населений _________ (Варіанти:джинами, духами, монстрами).

Запитання №2 з кількома правильними відповідями Балів: 12%

"В африканських народів вони не мисляться як самостійні художні витвори, а є частиною магічного обряду." Це про ритуальні...?

Запитання №3 з вибором правильної відповіді у тексті Балів: 4%

Розміри масок та форми, матеріали, з яких їх виготовлено, вражають своїм різноманіттям. Переважно їх створюють із ________ (Варіанти:пластику, дерева, металу, гуми), але застосовують також інші матеріали.

Запитання №4 з кількома правильними відповідями Балів: 15%

Ритуальні танці народів Африки можна розподілити на групи.
Танці воїнів є в усіх частинах материка і, незважаючи на відмінні назви, мають схожі рухи та смисли. Їхні особливості:

Запитання №5 з вибором правильної відповіді у тексті Балів: 8%

Архітектура африканських племен дуже різноманітна. Будівлі споруджують з доступних у місцевості матеріалів, здебільшого це _____ (Варіанти:бетон, глина, пісок), хмиз, _______ (Варіанти:пластик, дерево, метал), солома тощо.

Запитання №6 з вибором правильної відповіді у тексті Балів: 4%

Мистецтво Африки давно вже перетнуло кордони свого континенту і здійснило колосальний вплив на культуру людства. Зокрема, його відгомін чітко простежується в розвитку образотворчого мистецтва ___ (Варіанти:XXX, XX, XІX, ІXX, XXІ) століття, у творчості тих художників, які активно експериментували з кольором і формою.

Запитання №7 з вибором правильної відповіді у тексті Балів: 4%

У Давньому Єгипті поклонялися ___________________________ (Варіанти:малій кількості богів, багатьом богам, безмежній кількості божеств), і все життя було пронизане релігійними обрядами. Існували місцеві божества, яких вшановували тільки в певному місті чи окрузі. Були й загальнонаціональні, яким поклонялися у великих містах і храмах.

Запитання №8 із заповненням пропусків у тексті Балів: 4%

Найвідомішими пам’ятками давньоєгипетської цивілізації є ________, що створювали як усипальниці для фараонів, яких обожнювали і звеличували.

Запитання №9 з кількома правильними відповідями Балів: 15%

Митці неухильно дотримувалися загальноприйнятих правил зображення, які зберігалися і застосовувалися впродовж тисячоліть. Усьому давньоєгипетському образотворчому мистецтву властиві ...

Запитання №10 з кількома правильними відповідями Балів: 12%

Давньоєгипетські скульптори та живописці переважно зображували ...

Запитання №11 з вибором правильної відповіді у тексті Балів: 12%

У Єгипті виготовлялося безліч творів ужиткового мистецтва. Художні ремесла майстри довели до досконалості, створюючи справжні шедеври. Вони володіли різьбленням по _______________ (Варіанти:лише дереву, дереву й кістці, лише кістці), знали різні види обробки металу, виготовляли ювелірні вироби із _______________ (Варіанти:міді й бронзи, золота і срібла, олова й свинцю), прикрашені самоцвітами. Також майстри вміли робити речі зі скла, зокрема кольорового, гірського кришталю, кераміки, фаянсу. Вироби давні єгиптяни прикрашали _________ (Варіанти:граверами, гравюрами, гравірами) з фігурами птахів і звірів, а також каліграфічними написами з побажаннями добра.

Запитання №12 з вибором правильної відповіді у тексті Балів: 4%

У всі часи ______________ (Варіанти:Давній Рим, Давній Єгипет, Давній Вавилон) вабив до себе нерозгаданими таємницями й міфічними загадками. Цій благодатній темі присвятило свої твори багато митців. Розкопки в пошуках цінних артефактів Єгипту і секрети походження давньої цивілізації. Захопливі пригоди й легендарні історичні особистості. Незліченні скарби і магія. Тунелі єгипетських пірамід і зали величезних кам’яних храмів. Достовірні археологічні дані і вигадки... Усе це втілилося у великій кількості кінотворів, присвячених цій давній цивілізації.

Опис тесту (учням цей опис не показується):

I розділ. Африканський культурний регіон: самостійна робота
§ 1. Строката Африка; § 2. Величні цивілізації. Давній Єгипет
«Мистецтво» (рівень стандарту, профільний рівень)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти Гайдамака О. В.

Рефлексія від 168 учнів

Сподобався

121 47

Зрозумілий

124 44

Потрібні роз'яснення

131 37