і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Характеристики:
250 x 250 x 320 мм
/
137 деталей
Карусель
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Що подарувати молодшим братам і сестрам? Для Містера Плейвуда це завжди було проблемою. Оскільки його час цілком присвячене винаходам і конструювання, він частенько забуває про інші важливі речі. Наприклад, про те, що і кому він вже встиг подарувати. Або про те, коли у кого день народження. Природно, така забудькуватість призводить до образ з боку родичів, а це неприємно.

І ось одного разу Містер Плейвуд придумав, як вирішити цю задачу: треба зробити подарунок всім своїм братам і сестрам одночасно. Так з'явилася Магічна Карусель.

У чому тут магія? - запитаєте ви. Перш за все, в пристрої Каруселі. Вона починає обертатися, тільки якщо скажеш чарівне слово. Залежно від того, яке це слово, Карусель обертається за годинниковою стрілкою або проти неї. А якщо на шестерінки капнути магічного горіхового масла, то починає звучати дивовижної краси музика.

Серед тварин, що розташувалися на Каруселі, - єдиноріг і крилатий слон. Це звичайнісінькі істоти, якщо мова йде про Великому Дереві. А ось риба на даху Каруселі - зовсім інша справа. Як же вона туди потрапила? До сих пір не всім відомо, що летючі риби, які живуть в океані, що омиває коріння Великого Дерева, здатні долітати до самих верхніх гілок.

Загалом, Магічна Карусель не обдурила очікувань. І Містер Плейвуд задоволений, і всі його родичі. А світ в родині - це найголовніше.

Характеристики:
470 x 330 x 500 мм
/
156 деталей
Механічний Єдиноріг
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Як відомо, Велике Дерево, на якому живе Містер Плейвуд, настільки величезне, що від однієї гілки до іншої можна добиратися кілька днів, але так і не дістатися. Тому деревному народу просто необхідні ефективні транспортні засоби. Містер Плейвуд вирішив допомогти своїм одноплемінникам, а заодно і собі. Правда, вийшло це у нього не відразу.

Перший спосіб доставки живих істот і вантажів з гілки на гілку передбачав використання далекобійної катапульти. Винайти її Містеру Плейвуду не склало труднощів. Єдиним недоліком цього механізму виявилася його низька прицільна точність. Тобто зі своєю гілки ти, звичайно, злетиш, але де саме в кінці кінців опинишся – передбачити неможливо.

Потім Містер Плейвуд сконструював Слоноробота. На жаль, через свій маленький розмір той був непридатний для транспортування людей. Коли винахідник зібрав величезного Слоноробота, агрегат вийшов таким неповоротким, що мало не розніс деревне поселення на друзки.

І ось, нарешті, успіх! Містеру Плейвуду вдалося створити ідеальний транспорт для подорожей по Великому Дереву – Механічного Єдинорога.

Цей дивовижний літальний апарат відрізняється гордовитою поставою і широченним розмахом крил. Він здатний без підзарядки долати величезні відстані, а свій міцний ріг використовує, щоб розсовувати листя яке трапляється на його шляху.

Але є одна складність: у Механічного Єдинорога норовливий характер. Для того щоб навчитися ним керувати, необхідно закінчити тримісячні підготовчі курси. І управління цим «транспортом» дозволяється лише в спеціальному пробковому шоломі, здатному захистити голову від ударів, – на випадок, якщо Єдиноріг все-таки викине вас із сідла. Втім, наїзники випадають із сідла не так вже й часто – всього двадцять-тридцять разів на день.

Характеристики:
180 x 176 x 42 мм
/
23 деталей
Тріскачка
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Одного разу Містер Плейвуд почув незвичний звук та пішов до Діда за роз’ясненням. Дід мав добре почуття гумору, він сказав так: «Ти щось почув Плейвуде, так?…то це точно привиди, які грають с тобою в хованки…». Це дуже розсмішило малого Плейвуда і настрій його покращився. Після цього Дід частенько розповідав йому історії про привидів.

Останнім часом на дерев’яній планеті Містеру Плейвуду не вистачало саме старого і його історій. Містер Плейвуд часто гуляв у темряві по дереву. Щоб кликати привидів пограти у хованки, які нагадували йому про Діда, він створив Тріскачку.

Характеристики:
200 x 200 x 30 мм
/
83 деталей
Жабеня
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Якось Містер Плейвуд сидів на дереві та згадував про своє дитинство. Найбільше він сумував за прогулянками зі cвоїм татом біля озера, де тисячі голосів жабенят лунали оркестром просто неба. Плейвуд обожнював спостерігати за земноводними та розглядати різні рослини у мікроскоп.

Спочатку, заради розваги, Містер Плейвуд навчив дітей із дерев’яної планети імітувати голоси земноводних. Малих найбільш захоплював звук, що був схожий на «ква». І тоді Містер Плейвуд створив дерев’яне жабеня, щоб люди на дерев’яній планеті могли грати із своїми дітьми у веселу гру – «квачика», в якій потрібно було наздоганяти інших та торкатися їх лапками дерев’яного «жабеня»

Характеристики:
447 x 280 x 640 мм
/
158 деталей
Глобус
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Ідея створення гломбуса прийшла в голову Містеру Плейвуду, коли він після серії експериментів переконався, що Земля має форму кулі.

До речі, його одноплемінники дотримуються різних версій про те, якої форми ця планета. Існує теорія плоскої Землі та теорія загнутої на краях, подібно пересмаженому млинцю. Також поширена теорія грушоподібної Землі, адепти якої конфліктують з тими, хто думає, що Земля схожа на гігантський банан, надкушений велетенською мавпою. Але найпоширеніша теорія говорить, що форма Землі коливається між кубічної і циліндричної – в залежності від дня тижня і розташування зірок на небосхилі.

Коли Містер Плейвуд з’ясував, що всі, хто живе на Великому Дереві помиляються, він вирішив поділитися з ними своїм відкриттям. Але потім зрозумів, що знання про форму Землі не впливають ні на збір урожаю, ні на вміння стрибати з гілки на гілку, ні на рецепти улюблених страв. Однак ці знання можуть вплинути на його відносини з одноплемінниками. Адже всі вчені змушені будуть визнати, що їх уявлення про Всесвіт виявилися справжнісінькою маячнею. А це неприємно.

Тому Містер Плейвуд залишив своє відкриття при собі, але, щоб воно не пропало дарма, увічнив його в дерев’яному гломбусі. Люди самовпевнені і безтактні, можливо, стануть мудрувати, мовляв, правильно писати не «гломбус», а «глобус». Але фішка в тому, що «гломбус» і «глобус» – дві абсолютно різні речі.

Глобус – просто кругла штуковина з намальованими на ній континентами, яка закріплена на підставці. А гломбус … О, це щось прекрасне! Вишукане ажурне творіння геніального розуму, без єдиного цвяха зібране з тонких дерев’яних деталей, поміщено на величний постамент і приводиться в рух за допомогою складної системи шестерень. А ви говорите «глобус» … Порівнювати навіть смішно!

Характеристики:
540 x 160 x 370 мм
/
312 деталей
Тауерський міст
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Диво інженерної думки містера Плейвуда – відновлена за старою гравюрою зменшена копія Тауерського мосту.

Міст був сконструйований містером Плейвудом для скорочення щоденних витрат часу на дорогу від власного будинку до Академії Конструкторів. До введення мосту в експлуатацію містер Плейвуд витрачав на дорогу чотири з половиною хвилини. Тепер цю відстань можна подолати за три хвилини двадцять секунд.

У створенні Тауерського мосту брав участь знаменитий архітектор містер Вудсон, відомий своєю розробкою конструкції волого- і вітростійкого куреня.

Вежі мосту – житлові приміщення, в яких живуть тварини містера Плейвуда – гігантський равлик Сліпер і ящірка Сільвер.

Існує легенда, що той, хто зуміє перейти міст із зав’язаними очима, жодного разу не спіткнувшись, завжди виграватиме в лотерею. До сьогодні зробити це не вдалося нікому.

Міст розводять двічі на добу – опівдні й опівночі. Походження цієї традиції невідоме. Містер Плейвуд каже: «Його можна розвести – отже, треба розводити».

Тауерський міст є джерелом натхнення художників, які живуть на гілках Великого Дерева. Тут щороку влаштовується художній конкурс, переможця якого нагороджують орденом Золотого Горіха.

Характеристики:
200 x 170 x 195 мм
/
83 деталей
Равлик - скарбничка
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Один із перших винаходів шестирічного містера Плейвуда. На створення цього механізму юного винахідника надихнув домашній улюбленець – гігантський равлик Сліпер.

Сліпер, який став прототипом скарбнички, дуже норовливий. Одного разу, образившись на свого господаря, равлик утік. За добу він зумів подолати відстань у три лікті і погодився повернутися додому лише після того, як містер Плейвуд пообіцяв щодня годувати його добірним виноградом.

Містер Плейвуд використовував скарбничку для зберігання насінин, які слугували жителям Великого Дерева за валюту. Пізніше, коли під корінням Великого Дерева було знайдено скарб, золоті монети з нього також стали зберігати у скарбничці.

Спершу скарбничка була обладнана системою захисту від зламу. Але містерові Плейвуду довелось відмовитися від цієї ідеї після того, як він сам потрапив у хитромудру пастку, мало не втративши пальця.

В одній із версій скарбнички було передбачене подвійне дно. У ньому містер Плейвуд ховав креслення особливо секретних винаходів.

Бокові стінки скарбнички зроблені з затверділої на сонці прозорої смоли, яка видобувається на східних гілках Великого Дерева. Виробництво цього матеріалу триває від двох до п’яти тижнів і є дуже ризикованим – смоляр (так називають майстра з видобування смоли) від нудьги може задрімати і впасти з гілки.

Тепер, коли скарбничка розповсюджена у племенах, що населяють Велике Дерево, вона стала обов’язковим подарунком, який наречений дарує своїй обраниці. Якщо ж дівчина відмовляє, то висипає вміст скарбнички на голову нещасливому претендентові. Скарбничка дарувальникові не повертається.

Равлика-скарбничку у містера Плейвуда викрадали двічі. Першого разу її вкрав кочівник на прізвисько Рудобородий, за що був засуджений ватажками племен до трьох місяців виправних робіт на горіховій плантації. Наступного разу скарбничку викрав гігантський птах Руах, який живе на верхніх гілках, і містер Плейвуд зміг повернути свою власність лише за допомогою рушниці.

Характеристики:
660 x 75 x 160 мм
/
96 деталей
РУШНИЦЯ
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Перша зброя, сконструйована містером Плейвудом. Цей винахід став результатом знайомства юного конструктора зі старовинними коміксами про супергероїв, знайденими у Великій Деревній Бібліотеці.

Всього в арсеналі Плейвуда понад десять зразків різної зброї, серед яких – механічна клешня, телескопічна рогатка і колотилка-молотилка.

Спершу містер Плейвуд використовував рушницю для полювання на птаха Руаха, який викрав Равлика-скарбничку. Про це протистояння була складена епічна пісня «Великий містер Плейвуд проти підступного птаха Руаха». Утім, злі язики твердять, нібито автором пісні є сам містер Плейвуд.

Значно пізніше скоростріли застосовувала армія кочівників у боротьбі з плем’ям варварів з Зеленого моря, які нищили нижні гілки Великого Дерева.

Користуючись рушницею, варто бути дуже обережним, бо віддача може скинути вас із гілки. Перш ніж почати стрілянину, досвідчені стрільці страхуються мотузкою з ліан.

Легендарний снайпер на прізвисько Косоокий із відстані в п’ятдесят ліктів потрапляє в око деревному крабові. Деревному крабові це дуже не подобається.

Використання рушниці на гілках Великого Дерева у святкові дні суворо заборонене. Жителі Дерева, окрім Дня племені і Дня Дерева, відзначають: День бібліотекаря, День дарування плодів, День перемоги над хробаками і Свято сімейного куреня.

Особливої шкоди рушниця не завдає, але може спричинити велику образу.

Характеристики:
550 x 280 x 410 мм
/
229 деталей
ПІШОХІДНИЙ МІСТ
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Ця масштабна конструкція була створена містером Плейвудом, коли йому виповнилося п’ятнадцять років.

Пішохідний міст з’єднував володіння племен селян і книжників, а вночі його підіймали, щоб ним не могли скористатися кочівники-безбілетники.

За прохід мостом Містер Плейвуд і два його брати брали плату – дві насінини з особи. Діти та старійшини платили одну насінину. Цю комерційну діяльність припинив спеціальний указ ватажка племені книжників, а зібрані насінини були конфісковані на потреби Великої Деревної Бібліотеки. Тепер перехід через міст безплатний.

До того часу як підйомний механізм мосту був удосконалений містером Плейвудом, для розсування потрібна була потужність п’ятнадцяти Слонів.

Для створення підйомного механізму мосту використали особливо міцну деревину, яку в повний місяць добувають з північного боку Великого Дерева.

Чайка, встановлена на вершині мосту, здатна передбачати погоду, але тлумачення цих передбачень доступне лише старійшинам племені бібліотекарів.

Лавочки на платформах мосту – чудове місце для зустрічей закоханих. Існує повір’я, що клятва, дана на тих лавочках, гарантує прекрасні стосунки на все життя.

В альтанці, розташованій на східному боці мосту, містер Плейвуд облаштував свій кабінет. Тепер там розміщено музей, присвячений дитячим рокам винахідника.

Саме завдяки цьому винаходу містер Плейвуд привернув до себе увагу ватажків племен, врешті-решт отримавши пропозицію створити й очолити Академію Конструкторів.

Характеристики:
500 x 270 x 350 мм
/
112 деталей
Слон
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Слон – унікальний механізм, сконструйований містером Плейвудом у семирічному віці.

При створенні цього агрегата юний конструктор використав зображення слона із стародавнього манускрипта. Про розміри реального слона містер Плейвуд довідався набагато пізніше, коли отримав доступ до Великої Деревної Бібліотеки.

Цей механізм, який для містера Плейвуда був лише іграшкою, використовували також для транспортування невеликих вантажів – плодів та горіхів, а також як розвідника. Саме завдяки Слонові племена, що жили на Великому Дереві, довідалися про атаку, плановану варварами, що вийшли зі Зеленого моря, і змогли підготуватися до нападу.

У мирний час Слонів використовують, щоб діставати з важкодоступних гілок достиглі плоди. За один раз він може донести приблизно кілограм фруктів. Здавалося б, небагато, але завдяки своїй витривалості Слон здатний здійснити за добу приблизно сто рейсів. Ось вам і центнер смакоти.

Керування Слонем здійснюється за допомогою голосових команд. Вони віддаються спокійним голосом, без різких окриків. Кажуть, що деякі представники племені книжників оволоділи мистецтвом керування Слонем за допомогою телепатії, але документального підтвердження цьому немає.

Слон повільний, при цьому відзначається надзвичайною витривалістю й незворушністю. Відгукується на ім`я «Вухастий», любить грітися на сонечку, невибагливий у побуті.

Слон зображений на поштовій марці вартістю п’ять насінин, надрукованій на тонесенькій високоякісній корі.

Існує повір’я: якщо зустрінеш навантаженого Слона, потрібно тричі перестрибнути через нього, намагаючись при цьому не впасти з гілки. Того, хто зуміє це зробити, очікує успіх у всіх починаннях. Зустрінеш порожнього Слона– буде дощ.

Характеристики:
340 x 175 x 430 мм
/
104 деталей
Мікроскоп
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Цю конструкцію, зібрану містером Плейвудом у десятирічному віці, придбало плем’я селян. Вони використовували Мікроскоп для вивчення пилку, насіння та дрібних шкідників.

Завдяки Мікроскопу були виявлені й знищені манюнькі жуки-дармоїди, які спустошили не одну плантацію, розміщену на гілках Великого Дерева.

Створюючи Мікроскоп, містер Плейвуд, окрім твердих сортів деревної кори, використав затверділу прозору смолу, а також уламки метеориту, що застряг у гілках.

Мікроскоп – один з найскладніших винаходів містера Плейвуда: автор працював над його створенням аж три місяці.

Перша версія Мікроскопа, замість збільшувати дрібні предмети, спалювала їх дотла. Цю модель містер Плейвуд тепер використовує замість пальника.

Містер Плейвуд спершу був настільки вражений побаченим , що на цілий тиждень втратив апетит. Інфузорії, яких він угледів, видались йому досить неприємними істотами. Але коли він познайомився з ними ближче, то відчув симпатію, дав їм імена і став запрошувати на дружні вечірки.

Одна з інфузорій містерові Плейвуду особливо сподобалася. Він назвав її Корнелією і присвятив їй вірша, текст якого, на жаль, утрачений.

Вартість цього ґаджета дорівнює вартості десяти Слонів або трьох рушниць.

Матеріали:
  • дерево

  • ВІК 14+ РОКІВ

  • без клею

  • ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Конструктор збирається з деталей, які необхідно від'єднати від планшетів і зібрати по інструкції.