і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Вчимося дружити. Шлях до ефективної комунікації
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Характеристики:
250 x 250 x 320 мм
/
137 деталей
Карусель
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Кожна дитина мріє про власний парк атракціонів з чарівними каруселями, на яких можна кружляти донесхочу. А чи траплялось Вам бачити крилатого слона, єдинорога та летючу рибу замість звичних коней?

Механічний конструктор «Карусель» від «Mr. Playwood» має не лише дивовижних тварин, яких не зустрінеш у звичайному парку розваг, але й може обертатися як за годинниковою стрілкою, так і проти неї.

Усі деталі механічні, майстерно зроблені з тонкої фанери і легко захоплять у полон магії дітей та дорослих. Невеличкий і зручний розмір конструктора дозволить Вам розташувати свою карусель будь-де і насолоджуватись власним міні-атракціоном.

Характеристики:
470 x 330 x 500 мм
/
156 деталей
Механічний Єдиноріг
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Якщо Ви все життя мріяли мати власного домашнього Єдинорога, то разом з компанією «Mr. Playwood» ця мрія легко перетвориться на реальність. Дивовижна модель зацікавить не лише юних дослідників магічних тварин, але й дорослих. Кожна деталь легко і просто з’єднується з іншою без допомоги клею чи допоміжних матеріалів.

Крім того, конструктор має таємну скриньку для зберігання речей, яка розміщена всередині моделі і відкривається лише за допомогою певних рухомих деталей. Для кращого з’єднання елементів конструктора до набору входить віск.

Характеристики:
180 x 176 x 42 мм
/
23 деталей
Тріскачка
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Дзвінка, голосна і напрочуд захоплива – модель «Тріскачка» від «Mr. Playwood» не дасть Вам засумувати. Швидка і легка у збірці, вона допоможе розважитись як усією сім’єю, так і наодинці, адже її потрібно лише гарненько розкрутити.

Модель не містить складних елементів чи додаткових матеріалів, а кожна частина ідеально відшліфована і абсолютно безпечна для дитини.

Характеристики:
200 x 200 x 30 мм
/
83 деталей
Жабеня
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

В дитинстві ми любили спостерігати за жабенятами, коли виїжджали на природу разом з родиною чи друзями. Пустотливі земноводні стрибали берегами річок, і комусь із нас точно кортіло взяти їх в руки, потримати хоча б бодай кілька хвилин. Відтепер ви цілком матимете таку можливість.

Весела і дуже проста у зібранні модель «Жабеня» від «Mr. Playwood» вміє далеко стрибати і точно не висковзне у вас з рук. До того ж, її механізм дозволяє усім елементам конструктора бути абсолютно рухомими.

Характеристики:
447 x 280 x 640 мм
/
158 деталей
Глобус
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Розкішна іграшка як для дітей, так і для дорослих – модель «Глобус» від «Mr. Playwood» – стане чудовим подарунком для будь-якого цінителя цікавих і незвичайних конструкторів. Об’ємний глобус містить великі дерев’яні фрагменти, кожний з яких є рухомим, і для збірки дитина не потребує жодної краплини клею. Усі деталі повністю відшліфовані, безпечні і виглядають надзвичайно креативно.

Глобус стане чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру, а процес збірки допоможе розвинути логічне та абстрактне мислення і моторику. І звичайно ж, навчить терплячості.

Характеристики:
540 x 160 x 370 мм
/
312 деталей
Тауерський міст
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Хочете відчути себе майстром-будівельником одного з найвеличніших мостів світу – Тауєрського мосту з Великої Британії? Цю можливість вам легко надасть компанія «Mr. Playwood». Її модель мосту в зменшеному вигляді повторює усі архітектурні деталі справжнього мосту, і кожний елемент абсолютно рухомий. Механізм, який лежить в основі конструктора, безпосередньо призводить до руху міст та його окремі частини, тому дитина має можливість бачити усі найдрібніші процеси зі сторони. Деталі конструктора ідеально відполіровані та вирізані за допомогою лазера, тому цілком безпечні у використанні.

Характеристики:
200 x 170 x 195 мм
/
83 деталей
Равлик - скарбничка
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Захоплива і креативна модель «Равлик-скарбничка» допоможе цікаво і з користю провести час усій родині – як дітям, так і дорослим. Це не просто іграшка, а цілком функціональна річ, яка буде слугувати вам надзвичайно оригінальною скарбничкою для грошей. Механізм міцної і, водночас, легкої конструкції призводить до руху спеціальна ручка, а відкритий дизайн моделі дозволить детально побачити усі процеси. «Равлик-скарбничка» ідеально прикрасить Ваш інтер’єр і стане чудовим подарунком рідним і друзям.

Характеристики:
660 x 75 x 160 мм
/
96 деталей
РУШНИЦЯ
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Якщо ви полюбляєте колекції незвичайної зброї і не проти побавитись у хрестові походи – ця іграшка саме для вас. Вона виготовлена з міцного фанерного листа, а детально відшліфовані лазером елементи роблять її абсолютно функціональною.

Всі елементи щільно прилягають один до одного, завдяки чому механізм дозволяє стріляти з рушниці звичайними гумками. Модель цілком безпечна не тільки для дорослих, але й для дітей, і повністю захопить з першої миті.

Характеристики:
550 x 280 x 410 мм
/
229 деталей
ПІШОХІДНИЙ МІСТ
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Дивовижний масштабний конструктор «Пішохідний міст» перетворить вас у легендарного майстра Леонардо да Вінчі, який у свій час виробляв з дерева неймовірні речі. Неймовірна деталізація кожного елементу вражає уяву: мініатюрні ліхтарики, лавочки, сходинки та, звичайно ж, абсолютно рухомий місток дозволить вам поринути у справжню магію. Механізм рухається легко та безперешкодно завдяки воску, який входить у комплект конструктора.

Ця модель стане неперевершеним подарунком на будь-яке свято, адже її можна зібрати вручну і витратити на це мінімум часу.

Характеристики:
500 x 270 x 350 мм
/
112 деталей
Слон
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Слони вважаються найдружелюбнішими тварини, надзвичайно добрими і чутливими. Але вони занадто великі, щоб можна було запросити їх до себе додому чи навіть просто прогулятися містом. Тому «Mr. Playwood» легко вирішив цю проблему.

Дивовижна, об’ємна деталь «Слон» на спеціальній зручній платформі стане прикрасою будь-якого інтер’єру і дозволить провести незабутній час за збіркою цікавого механізму. Усі деталі абсолютно рухомі, відшліфовані та не потребують додаткових матеріалів для з’єднання. Якщо ви прагнете здивувати рідних чи друзів неповторним подарунком, «Слон» від «Mr. Playwood» – саме те, що вам потрібно!

Характеристики:
340 x 175 x 430 мм
/
104 деталей
Мікроскоп
МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР З ДЕРЕВА

Навколишній світ сповнений незвіданих таємниць і дивовижних, незбагненних речей, які чекають на своїх уважних дослідників. Чи уявляли ви себе у величезній лабораторії з сучасним мікроскопом, за допомогою якого можна побачити візерунок на крильцях комахи або елементарні організми на листочку будь-якої рослини?

Дерев’яний механічний конструктор «Мікроскоп» від компанії «Mr. Playwood» дозволить створити лабораторію просто в себе вдома. Кожна деталь абсолютно рухома та власноруч легко з’єднується з іншими елементами конструктора. Мікроскоп збільшує зображення до 40 разів, що дозволить побачити навіть найменші частинки під спеціальною лінзою. Усі деталі ідеально відшліфовані та зручні у використанні, тому є безпечними для дітей. До комплекту конструктора входять дві лінзи, а також чорний папір, які допоможуть цікаво і з користю застосовувати мікроскоп в практичних умовах.

Матеріали:
  • дерево

  • ВІК 14+ РОКІВ

  • без клею

  • ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Конструктор збирається з деталей, які необхідно від'єднати від планшетів і зібрати по інструкції.