+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Враження класу «Класна родина 2 - Б МСШ "АДТ"» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна - 2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

150
Враження класу:

      Ми - Класна родина 2 – Б  Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості». Вперше взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді “Всеосвіта Осінь – 2018” з української мови і змогли перевірити свої знання з рідної мови у цікавій формі, отримати нагороди та впевненість у власних знаннях.

      Згодом ми взяли участь в олімпіаді від  Всеосвіти «Зима - 2019», де вже перевірили свої знання і з математики. Це було неймовірно цікаво й додало нам впевненості й віри у свої сили! Також ми долучилися до екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку». Ми рятували пташок від голоду й виграли цінний екологічний приз – механічний конструктор «Слон» від компанії «Mr.Playwood», який зараз нагадує нам про добрі справи.

      Дізнавшись про олімпіаду «Всеосвіта  Весна - 2019», усі охочі обрали для себе улюблені предмети, прибрали геть свої хвилювання й перевірили та закріпили свої знання. Участь в олімпіаді – це можливість не тільки перевірити свої знання, а й отримати новий досвід, проявити наполегливість, загартувати характер, відчути різноманітні емоції – від розпачу до радості перемоги, зрозуміти, що поруч є друзі, які підтримують один одного.  

      Дізнавшись, що в учасників весняної олімпіади є можливість отримати конструктор «Вітрохід», ми активно долучилися до творчої складової олімпіади. Ми вже знаємо, що таке атмосфера, повітря, де і як утворюється вітер (навчаємось за НПП «Інтелект України»). А такий конструктор допоможе побачити, як енергія вітру приводить в рух кумедного робота.   

      Сподіваємося на підтримку наших батьків, родичів і знайомих!

      Дякуємо всій команді проекту «Всеосвіта» за надану можливість участі в творчих проектах!

 • Школа
  МСШМіПР "Академія дитячої творчості" , Миколаїв, Миколаївська область
 • Клас
  Класна родина 2 - Б МСШ "АДТ"
 • Переглядів
  2651
 • Додано
  08.05.2019
 • Унікальних голосів:
  150