і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу « 1-В клас» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна - 2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

26
Враження класу:

Мої учні – моя гордість! Мій маленький секрет  у тому, що я працюю на улюбленій роботі, вкладаючи у справу душу і серце. Я навчаю маленьких янголяток, радію та пишаюся їхніми успіхами. Мої малюки дуже швидко зростають!!! Ще вчора писали палички, гачечки, кружечки, а сьогодні вони вже так багато вміють! Я щасливий учитель, бо вірю, що мої учні – найкращі. А віра ця народжує любов, яка дає право сподіватись на завтрашній щасливий день!!! 

 Користь від олімпіади дуже велика, тому  що діти вчаться самостійно працювати з ІКТ, формують навички критичного мислення та можуть перевірити рівень своїх досягнень. Завдання були цікавими та змістовними, учні з великим задоволенням переходили до наступного запитання. Такий вид роботи  стимулює пізнавальну активність учнів,  розвиває у дитини мотивацію до навчання, формує глибинний інтерес до вивчення предмету. Найголовніше, що дитина набуває життєво важливих компетентностей, які стануть рушійною силою в подальшому навчанні.

Ми одна велика родина, яка наділена любов’ю, підтримкою, турботою, добротою, взаєморозумінням та щирістю. Життя нашого класу є дуже цікавими та різноманітним,  тому що кожного дня в нашій класній родині відбувається свято. Діти з великим задоволенням відвідують школу, адже в ній процес навчання побудований в ігровій формі. 

Ми, учні 1-В класу СЗШ І-ІІІ ступенів № 66  віримо у  підтримку нашої великої родини!!!

Наш дружній клас прагне до самовдосконалення та розвитку.  Оскільки ми постійно поповнюємо нашу скарбничку новими знаннями, подарунок  нагадуватиме про здобуті перемоги. Він буде стимулювати нас підніматися на сходинку вище. Маленькі успіхи, які ми отримуємо, додають нам сили та витримки рухатися вперед до великих перемог!!!

 • Школа
  Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 м. Києва , м.Київ
 • Клас
  1-В клас
 • Переглядів
  1216
 • Додано
  15.04.2019
 • Унікальних голосів:
  26