і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «1-В клас » від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

162
Враження класу:

      Наш 1-В клас Заставнівської гімназії дуже дружний, активний, веселий, позитивний та наполегливий,  любимо подорожувати, піклуватися про природу, а ще брати участь у конкурсах та олімпіадах.  Ми знову вирішили спробувати свої сили у зимовій олімпіаді з української мови, математики, природознавства та англійської мови, щоб перевірити свої знання, навчитися чогось нового, повірити у власні сили та просто весело провести час. Найбільше сподобалася олімпіада з математики за цікаві, змістовні та ілюстровані завдання.  
    Також учні та батьки нашого класу взяли участь у конкурсі «Екологічна грамотність», долучилися до екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку», де зайняли ІІ місце та виграли механічний дерев’яний конструктор «Глобус».
    Кожен конкурс та олімпіада – це для нас певне випробування, можливість здобути нові знання  і досвід, підвищити самооцінку, вдосконалюватися та перемагати.
   Дуже хочемо отримати подарунок, щоб в подальшому використовувати його в навчанні.
   Щиро вдячні проекту «Всеосвіта» за цікаві конкурси та олімпіади, яскраві дипломи, сертифікати, подяки і креативні подарунки!
   Підтримайте, будь ласка, наш клас у конкурсі! Подаруйте нам радість та шанс до перемоги! Дякуємо за кожен Ваш голос! Він є дуже важливим для нас!

 • Школа
  Заставнівська гімназія , Заставна, Заставнівський район, Чернівецька область
 • Клас
  1-В клас
 • Переглядів
  1205
 • Додано
  26.02.2019
 • Унікальних голосів:
  162