і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «1 клас ( вчитель Капшук Інна Олександрівна )» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

68
Враження класу:

Ми, учні першого класу опорного навчального закладу Синявський НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ”, робимо лише перші кроки на вершину Знань. Всі учні класу взяли участь в олімпіаді з української мови та посіли 1, 2, 3 місця. Олімпіади цікаві і корисні, вони спонукають учнів до засвоєння знань. Кожен учень отримав Диплом та Подяку для батьків. Олімпіада дає змогу також зробити детальний аналіз помилок, звернути увагу діток на виявлені прогалини у знаннях. 

 Крім цікавих завдань учні ще отримали не менш цікаві саморобки, які з великим задоволенням виготовими на уроках.

Наш клас нараховує 22 успішних, креативних, веселих, швидких, активних, цілеспрямованих учнів. Ми успішно долаємо кожну сходинку знань, працюємо з е-підручниками від ТМ “Розумники” та долучилися до інноваційних технологій Smart Kids, вивчаємо шкільні предмети цікаво за допомогою мультимедійних ресурсів у ігровій формі. З використанням інноваційних технологій навчатися стало цікаво. Діти з великим задоволенням відвідують школу і засмучуються коли треба вже йти додому. 

Ми хочемо прийняти участь у конкурсі і дуже-дуже хочемо виграти подарунок, щоб урізноманітнити ще більше навчальний процес. 

Всеосвіта, ви молодці! Цікавий і дуже корисний сайт і для вчителів, і для дітей. Бажаємо Вам творчого натхнення, яскравих відкриттів, нових конкурсів та олімпіад. Ми з великим задоволення будемо брати в них участь.

 • Школа
  Синявський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ" , Синява, Рокитнянський район, Київська область
 • Клас
  1 клас ( вчитель Капшук Інна Олександрівна )
 • Переглядів
  937
 • Додано
  06.12.2018
 • Унікальних голосів:
  68