і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «Наш 4-Б (учитель Щербина Ольга Михайлівна)» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

126
Враження класу:

    Наш 4-Б клас Харківської ЗОШ №124 дуже допитливий, активний, веселий, талановитий.Дуже любить подорожувати. Відвідали  багато куточків нашої країни. Найбільше подобається відпочивати у Карпатах.
   Аж ось почався новий навчальний рік і ми відкрили для себе можливість попрацювати ще творчо, підтвердити та здобути нові знання , дякуючи конкурсам та олімпіадам Всеосвіти. Діти із задоволенням виконували завдання з української  мови, математики та початкової школи восени (отримали дипломи І, ІІ,  ІІІ  ступенів  та  сертифікати.) Далі був дуже корисний конкурс “Безпечна дорога до школи”, де діти також отримали дипломи та сертифікати за свої знання. Була нагода пригадати ще раз правила дорожнього руху та безпеки, бо наші діти вже самостійно ходять до школи, а дорога інколи буває небезпечна. На даний час захопилися конкурсом “Екологічна грамотність” і далі не зупиняємось, адже приймаємо участь у екоакції “Врятуй пташку – створи годівничку”. Наша допомога дуже необхідна пташкам взимку. 
   Продовжуємо участь у зимовій олімпіаді, всі учні беруть участь, а нас не мало -32. Бажаємо всим учням успіхів, Всеосвіті й надалі готувати цікаві , корисні завдання для дітей.
    Дуже  хочеться  перемогти і виграти подарунок “Глобус”, чи  “Слона”, чи дидактичну гру  та  зробити подарунок  для дітей з особливими потребами, яких у нашій школі більше 20. Для них створені 2 ресурсні кімнати і там ці дітки розвиваються, і ми думаємо, що наш подарунок стане їм у нагоді. 
     НАМ  ПЕРЕМОГИ!!! НАША ШКОЛА  НАЙКРАЩА!!!

 • Школа
  ХЗОШ №124 , Харків, Харківська область
 • Клас
  Наш 4-Б (учитель Щербина Ольга Михайлівна)
 • Переглядів
  2673
 • Додано
  04.12.2018
 • Унікальних голосів:
  126