і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «2-Б» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

7
Враження класу:

  Ми, учні 2-Б класу Красноградського НВК№3, жваві, розумні та непосидючі. Кожного дня двері нашої школи відчиняються для нас, і ми потрапляємо в іншу країну, де панують закони нашого ДИТЯЧОГО суспільства. Саме ми вирішуємо, що цікавого сьогодні буде відбуватися протягом дня… Звичайно ми не маємо того багажу знань, якими володіють дорослі, але і дорослі не знають всього. Тому всі проблеми під час вивчення тієї чи іншої теми викликають не страх перед невідомим, а навпаки бажання стати тією першою “пташкою”, яка принесе гарну новину. Ось і сьогодні Катерина влетіла в клас і відразу до вчителя:

- Річка Либідь існує, але  вона потребує допомоги…

І так щодня… Ми перетворюємося на дослідників, журналістів, науковців, художників, інженерів, …

  Ще в першому класі  вчителька запропонувала випробувати себе в змаганнях. Олімпіада від проекту “Всеосвіта” 2018 дала новий старт нашим перемогам. Весь клас пройшов випробовування. Але ми були ще маленькими, погано читали, не завжди обдумували відповіді… Пройшов рік – ми знову  учасники олімпіади з української мови. Нас 26 учасників. Тривала напружена робота. Тепер ми вже відповідальніше підійшли до виконання завдань.Нарешті настав час оголошення результатів. Вчителька подякувала за роботу і відмітила, що результати покращились. Особливо ми раділи успіхам наших переможців -Оля отримала диплом І ступеня, Поліна і Богдана – дипломи ІІ ступеня. Олімпіада проходила в класі, тому стороння допомога була виключена. Ми пишаємося нашими МАЛЕНЬКИМИ переможцями.

  Чекаємо нових завдань. Обіцяємо ретельно готуватися.

    Зараз тривають зимові канікули – весела пора для дітлахів. Але ми не забуваємо про братів наших менших – птахів. Скрутно їм взимку. Тому в нашому класі вирішили провести акцію “Врятуй пташку”, фотозвіт ми надаємо вчительці, а вона, як завжди, монтує фільм про наші пригоди. Так збираються цікавинки класу. Ми пропонуємо вашому проекту започаткувати рубріку , де ми зможемо ділитися ідеями “добрих справ”.

   І наостанок , чому саме ми маємо отримати подарунок? Звичайно буде багато  бажаючих, так як проект вже має армію шанувальників. Ми хочемо називати себе РОЗУМНИКАМИ, користуючись  розвиваючими матеріалами від вашого проекту.

  І нехай пташки, яких ми врятували цієї зими,  рознесуть на своїх крилах новини про наші нові перемоги!!!

                                                                                                         З повагою учні 2-Б класу і наш класний керівник

                                                                                                              Ганна Вікторівна Іващенко

 • Школа
  Красноградський НВК №3 , Красноград, Красноградський район, Харківська область
 • Клас
  2-Б
 • Переглядів
  328
 • Додано
  09.01.2019
 • Унікальних голосів:
  7