і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «1-Б» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

66
Враження класу:

Всім привіт, Вас вітають першочки Нової української школи КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 8». Ми завзяті, допитливі, активні та ініціативні.

Вперше ми відкрили для себе освітню платформу  «Всеосвіта». Участь в Олімпіадах, конкурсах від “Всеосвіта” надає можливість кожному здобувачеві перевірити свої знання з певного предмету, викликає радість та незабутні емоції від отримання яскравих дипломів й сертифікатів.

Ми були учасниками конкурсу «Безпечна дорога до школи», безкоштовної олімпіади з української мови, але  найбільшого задоволення ми отримали від участі в конкурсі “Екологічна грамотність. Врятуй пташку – створи годівничку”. Згідно з концепцією Нової української школи, екологічна грамотність  та свідоме піклування про навколишнє середовище – одна з ключових освітніх компетентностей. Птахи – це наші друзі, тож ми – юні охоронці природи не вагаючись підтримали своїх пернатих товаришів.

Впевнені, що всі Ваші конкурси та олімпіади надають натхнення і віри в свої сили. Бо  в єдності наша сила! В нас ще дуже багато планів  та відкриттів попереду, тому дуже хочемо отримати винагороду.

Всім учасникам розіграшу бажаємо успіхів!

  • Унікальних голосів:
    66