і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «3-А клас Лохвицької гіиназії №1» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

105
Враження класу:

Вас вітає 34 веселих, непосидючих, допитливих, активних учнів 3-А класу Лохвицької гімназії №1. Ми з першого класу не пропускають нагоди взяти участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах.

Аж ось почався новий навчальний рік і ми відкрили для себе освітню платформу  «Всеосвіта». Участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечна дорога до школи» та “Безпека на дорозі”дала можливість в легкій та цікавій формі перевірити знання щодо правил безпеки на дорозі. Всі учасники одержали яскраві Дипломи . Тому із задоволенням випробували свої знання в олімпіаді з української мови та математики у осінній та з української мови у зимовій олімпіадах. Це дало нам змогу попрацювати творчо, підтвердити та здобути нові знання.

Перші кроки стали значно впевненішими після перемоги у “Осінній олімпіаді”, коли отримали у подарунок мікроскоп.Учні нашого класу також захопившись конкурсом “Екологічна грамотність” не зупинились, адже приймаємо участь у екоакції “ Врятуй пташку – створи годівничку”. Наша допомога дуже необхідна пташкам взимку.

Олімпіади від “Всеосвіта” надають можливсіть кожному учневі перевірити свої знання з певного предмету, спонукають до глибшого “занурення” в той чи інший предмет, викликають радість від отримання яскравих дипломів та цікавих, а саме головне –  корисних, подарунків.

На почесному місці у класі розташувалися 34 папки"Перші сходинки до успіху" із учнівськими  здобутками.

Впевнені, що такі конкурси допомагають перевірити свої знання, надають натхнення і віри в свої сили.

Особлива подяка нашим батькам, які допомагають нам долати перші сходинки та підтримують нас.

 • Школа
  Лохвицька гімназія № 1 , Лохвиця, Лохвицький район, Полтавська область
 • Клас
  3-А клас Лохвицької гіиназії №1
 • Переглядів
  1637
 • Додано
  03.01.2019
 • Унікальних голосів:
  105