і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «3 КЛАС» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

65
Враження класу:

Шкільна дистанційна олімпіада ВСЕОСВІТА ЗИМА, а саме олімпіада з української мови, для всіх, хто хоче покращити рівень володіння українською мовою. Учні змогли вдосконалити навички усного та писемного мовлення, навчалися вдало добирати фразеологізми та сталі вирази, розширили свої уявлення щодо історії української мови та писемності. Головна мета - популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування дітей та підлітків.
Олімпіада проходила у зручному онлайн-форматі. Завдання потрібно розв'язувати прямо на сайті, куди можна потрапити з комп'ютера або планшета, під'єднаного до інтернет-мережі або дистанційно – у класі.
Класний керівник Семененко Альона Володимирівна створює умови для рівного доступу до участі у інтелектуальних змаганнях учнів, що проживають і навчаються у сільській місцевості, віддалених від навчальних та наукових центрів за допомогою використання передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет. Заохочує своїх учнів до різних видів інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, заохочує учнівську молодь до вивчення окремих предметів.
Наш клас дуже дружній, спритний, кмітливий, має велику жагу до перемоги!

 • Школа
  Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст. , Кругляківка, Куп'янський район, Харківська область
 • Клас
  3 КЛАС
 • Переглядів
  1462
 • Додано
  27.12.2018
 • Унікальних голосів:
  65