і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «2-А» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

84
Враження класу:

      Уже другий раз поспіль наш дружний та творчий 2-А клас бере участь в олімпіадах від проекту “Всеосвіта”, що дає можливість кожному учневі нашого класу не тільки набути нового досвіду, а й перевірити свої знання за І семестр. Чому ми обрали предмет Українська мова? Тому, що ми маленькі українці, патріоти своєї країни, прагнемо добре знати рідну мову. І в цьому нам допомагає проект “Всеосвіта”.

     Ми активні, прагнемо до знань, любимо досліджувати, проявляти себе в різних видах навчальної діяльності, тому що це цікаво. А ще ми віримо у дива й дуже любимо подарунки.

      Ми дружні, креативні, відповідальні. Коли беремось за якусь справу, то обов”язково всім класом, всі разом. Тому віримо, що ми гідні отримати подарунок, який нас надихне не зупинятись, а перевірити свої сили у нових випробуваннях.

     Ми дуже хочемо отримати подарунок, який допоможе пізнавати, відкривати та досліджувати щось нове, а також  урізноманітнить наше навчання, зробить його ще більш цікавим.

    Дякуємо всім за підтримку нашого класу!

  • Унікальних голосів:
    84